2022.gada 8. decembris

Gunārs, Gunis, Vladimirs

Nitišs trešais pēc Turcijas posma pirmās dienas

Nitišs trešais pēc Turcijas posma pirmās dienas

Sestdien Stambulā, Turcijā sākās Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta (Pasaules RX) 11 posms. Reinis Nitišs startēja prestižākās pilnpiedziņas Supercar klases divās kvalifikācijas kārtās, kurās uzrādīja 2. un 3. ātrāko laiku. 21 dalībnieka konkurencē, Nitišs pirmās sacensību dienas izskaņā ierindojās 3. vietā. Pasaules RX posms noslēgsies rīt, kad paredzētas vēl divas kvalifikācijas kārtas un finālbraucieni.


Pirmo divu kvalifikācijas kārtu laikā Nitišs ieguvis 87 punktus, kas jēkabpilietim ļauj ierindoties 3. vietā. Līderpozīcijā izvirzījies zviedru autosportists Timijs Hansens (95 punkti), kurš uzrādīja absolūti ātrāko laiku pirmajā kvalifikācijas kārtā. Otrajā vietā cits zviedru pilots Matiass Ekstrems (88), kurš uzrādīja absolūti ātrāko laiku otrajā kvalifikācijas kārtā.


“Olsbergs MSE komanda kopš iepriekšējā posma ir krietni pastrādājusi un automašīnām veikusi tehniskus uzlabojumus. Šķiet, ka esam uz pareizā ceļa, jo šodien jau no pirmajiem treniņbraucienu apļiem spēju uzrādīt konkurētspējīgus apļa laikus un ierindoties starp sešiem ātrākajiem Supercar dalībniekiem.


Šodien abos braucienos pieļāvu pa kādai mazai kļūdai, bet kopumā ar savu sniegumu esmu apmierināts, jo katrā braucienā spēju zaudēto atgūt. Zinu, ka ir dažas trases sekcijas, kurās jābrauc mazliet agresīvāk, kas ļautu uzlabot arī apļa laikus. Ļoti ceru, ka izdosies nosargāt šodien iegūto pārliecību un ātrumu, lai rīt iekļūt sacensību finālā un cīnītos par uzvaru!” tā Reinis Nitišs.


Reiņa Nitiša starts FIA pasaules rallijkrosa čempionātā iespējams, pateicoties atbalstam, ko sniedz LDz Ritošā Sastāva Serviss, Ošukalns, Sonora, LEC, Ruckpack, kā arī Jēkabpils pilsēta, Brēķu Studenti, certes.lv, DLLA, Inos, SRT, Stihl, Viking un XL Transports. Informatīvo atbalstu nodrošina ziņu portāls Delfi.


Vairāk informācijas par Reiņa Nitiša gaitām un sacensībām atradīsiet interneta mājaslapā www.reinisnitiss.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @ReinisNitissRX, Facebook /ReinisNitissOfficial un YouTube /ReinisNitissOfficial.


Pasaules RX interneta mājaslapa: http://www.fiaworldrallycross.com/


Turcijas posma interneta mājaslapa: http://intercitypark.com/


Svētdiena, 4. oktobris:
9:15 Treniņbraucieni
10:30 Supercar 3. kvalifikācijas kārta
12:00 Supercar 4. kvalifikācijas kārta
14:00 Translācijas sākums TV6 un www.rallycrossrx.com
15:00 Finālbraucieni


*pēc Latvijas laika; norādītie laiki ir provizoriski un var mainīties.


###


Vairāk informācijas:
Jānis Unbedahts
RA EVENTS, SIA

Atstājiet komentāru