2022.gada 2. oktobris

Ilma, Skaidris

Vēl tikai nedēļu iespējams iegādāties biļetes uz Neste World RX of Latvia par pazeminātu cenu

Vēl tikai nedēļu iespējams iegādāties biļetes uz Neste World RX of Latvia par pazeminātu cenu

Vēl tikai līdz šā gada 19. jūlijam par pazeminātu cenu iespējams iegādāties ieejas biļetes uz 1. un 2. oktobrī Rīgā, Ceļu satiksmes drošības direkcijas Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, paredzēto Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posmu Neste World RX of Latvia. Sākot ar 20. jūliju biļešu cenas tiks paaugstinātas, kā arī tirdzniecībā būs pieejamas papildu biļetes uz skatītāju pieprasīto B sektoru.

Atgādināsim, ka ieejas biļetes sektoros B, C, D, ST un VIP, kā arī autostāvvietu biļetes un kempinga vietas iespējams iegādāties Biļešu Serviss tirdzniecības vietās un internetā ŠEIT.

"Ir pienācis brīdis, kad mums ir jāvienojas ar skatītāju sektoros paredzēto konstrukciju piegādātājiem un jāveic gala pasūtījums. Tamdēļ aicinu ieejas biļetes iegādāties līdz 19. jūlijam, kamēr to cena ir zemāka – sagādājot sev iespēju divu dienu garumā vērot pasaules rallijkrosa čempionāta posma intriģējošos notikumus. Šādi apmeklētāji var palīdzēt arī mums – jo laicīgāk mēs zināsim precīzu skatītāju skaitu, jo kvalitatīvāk varēsim iekārtot CSDD Biķernieku trasi, lai jau pirmajā sacensību sarīkošanas reizē varētu Jums piedāvāt pasaules čempionātam atbilstošu vērošanas pieredzi!

Redzot lielo interesi un pieprasījumu pēc ieejas biļetēm, jau aprīli uzsākām darbu, lai būtu iespējams palielināt B sektorā paredzēto sēdvietu skaitu, un Latvijā notiekošo pasaules čempionāta posmu varētu apmeklēt maksimāli liels skaits rallijkrosa interesentu. Ar lielu prieku šodien varu apstiprināt, ka ilgais darbs ar konstrukciju piegādātājiem un nepieciešamo saskaņojumu saņemšanu ir veiksmīgi noslēdzies, un tirdzniecībā būs pieejamas papildu B sektora ieejas biļetes!” stāsta RA EVENTS direktors Raimonds Strokšs.

Atgādināsim, ka tirdzniecībā pieejamas arī autostāvvietas vieglajiem auto un kempinga vietas, kas tiks izvietotas uz CSDD Biķernieku trases auto un moto šosejas apļa, nodrošinot Pasaules RX apmeklētājiem ērtu piekļūšanu skatītāju sektoriem. Iegādājoties autostāvvietas biļeti, Neste World RX of Latvia apmeklētājiem ir jānorāda iegādātās skatītāja biļetes numurs, atbilstoši kuram tiks noteikts tuvākais stāvlaukums. Tikmēr kempinga vietas tiks ierīkotas CSDD Biķernieku trases teritorijā esošā Linezera tuvumā, sniedzot rallijkrosa vērotājiem īpašu atmosfēru arī ārpus sacensību norises laika.

Jaunākais par FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posmu Neste World RX of Latvia pieejams sociālo tīklu kontos Twitter, Facebook, YouTube un Instagram. Tāpat saziņai sociālajos tīklos aicinām izmantot tēmturi #NesteLatviaRX, kas ļautu vienuviet apvienot visus ar rallijkrosa tematiku veiktos ierakstus.

 

Ieejas biļetes kategorija Cena, EUR
līdz 19.jūlijam

Cena, EUR

sākot ar 20.jūliju

Ieeja dalībnieku parkā
Stāvvieta ST 25,00 30,00 Būs iespējams iegādāties atsevišķi
Sektors D 40,00 50,00 Iekļauta
Sektors C 45,00 55,00 Iekļauta
Sektors B izpārdots 75,00 Iekļauta
Sektors A izpārdots nav pieejams Iekļauta
Sektors VIP 300,00 300,00 Iekļauta
Autostāvvietas kategorija Darbības laiks Cena, EUR
Vieglā pasažieru automašīna 1. – 2. oktobris 15,00
Kempinga vieta 30. septembris – 3. oktobris 80,00

###

Plašāka informācija:
Jānis Unbedahts, RA EVENTS, +371 26557801, janis@raevents.lv

Atstājiet komentāru