2022.gada 2. oktobris

Ilma, Skaidris

Latvijas rallijkrosa kausam pievienojas Lamborghini Blancplain Super Trofeo čempionāta braucēji

Latvijas rallijkrosa kausam pievienojas Lamborghini Blancplain Super Trofeo čempionāta braucēji

Latvijas autosportists Haralds Šlēgelmilhs un Lambo Super Trofeo čempionātā startējošās komandas "Arline Georgia Team" komandas biedrs Šota Abkhazavs startēs Latvijas rallijkrosa kausa 3. posmā, kas jau šo sestdien, 20. augustā, norisināsies autotrasē Baroni, Salas novada Biržos, vien dažu kilometru attālumā no Jēkabpils.

 "Katru vasaru ar interesi sekoju, kā attīstās sacensības Biržos un ir prieks, ka beidzot pats varēšu izmēģināt spēkus Žiguļu ieskaitē, turklāt varēšu to parādīt arī savam komandas biedram. Pēc sacensībām ar Lambo, piesēsties standarta VAZ 2101 stūres būs interesants kontrasts un domāju, ka gan mums, gan skatītājiem jautrība būs garantēta. Jau vairākus gadus esmu rīkojis rallijkrosa sacensības 333 trasē, un šī beidzot ir mana iespēja iepazīt rallijkrosa formātu no iekšpuses. Kas zina, varbūt tas pat būs pirmais solis kam nopietnākam," ar smaidu savu savu pietikšanos sacensībām Biržos komentē Haralds Šlēgelmilhs. Abi sportisti sacensībās startēs Žiguļu standarta ieskaitē ar VAZ 2101 mašīnām, kuru 1,6 litru motors attīsta aptuveni 75 ZS jaudu.

 Sacensības Biržos norisināsies jau šo sestdien. Ieejas biļetes iepriekšpārdošanā maksā 5 EUR, bet sacensību dienā to cena būs 7 EUR. Biļetes iespējams iegādāties ASTARTE-NAFTA degvielas uzpildes stacijās Biržos, Jēkabpilī, Līvānos, Pļaviņās, Aknīstē un Viesītē, kā arī Ātruma Cilts kafejnīcā Rīgā.

 Sacensības Biržu autotrasē “Baroni” iespējams noorganizēt pateicoties atbalstam, ko sniedz: SIA “ASTARTE-NAFTA”, SIA “Aldaris”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “LC Būve”, SIA “Sedumi”, SIA “Huberts”, SIA “Dižmežs”, “Zīlānietis”, SIA “Silpec”, SIA “GJ Grupa”.

 Mūsu draugi: SIA “Ošukalns”, SIA “Ošukalns celtniecība”, “Torley”,SIA “Aidava”, SIA “Brēķu studenti”, SIA “DLLA”, SIA “Jēkabpils PMK”, t/c “Sēlija”, t/c “Aura”,SIA “Miķelāni bekons”, laikraksts “Ceturtdiena”, “Venden”, “Red bull”, “Tomato pica”, “Ātruma cilts”, SIA “Aija audio”, žurnāls “Vērtīgs”.

 Oficiālais medijs “Jaunais Vēstnesis”.

Oficiālais radio “Radio1”.

 Sacensības organizē “SKN Sports”, Salas novada dome, Rallycross.lv

 

Informācija par sacensību norisi, kā arī nolikums atrodams www.sknsports.lv

 

Atstājiet komentāru