2023.gada 2. jūnijs

Emma, Lība

Reinis Nitišs un Māris Neikšāns startēs Gymkhana Grid finālsacensībās Grieķijā

Reinis Nitišs un Māris Neikšāns startēs Gymkhana Grid finālsacensībās Grieķijā

Veiklības un figūrbraukšanas sacensību Gymkhana Grid finālsacensības, kas 29. un 30. oktobrī notiks Maratonā, Grieķijā, šogad pulcēs īpaši spožu dalībnieku sastāvu. Starp tādām pasaules zvaigznēm kā Kens Bloks, Peters Sūlbergs un Andrēass Bakeruds sacensībās piedalīsies arī divi latvieši – Reinis Nitišs un Māris Neikšāns.

Nitišs jau 2014. gadā saņēma ielūgumu no Kena Bloka piedalīties Gymkhana Grid finālsacensībās Madridē. Neskatoties uz nelielo pieredzi šāda veida disciplīnā un tehniskiem sarežģījumiem ar automašīnu, jēkabpilietis demonstrēja labu sniegumu un izcīnīja otro vietu pilnpiedziņas auto ieskaitē. "2014. gadā uz Madridi devos praktiski nesagatavojies, taču ātri apradu ar uzdevumiem un spēju cīnīties ar ātrākajiem puišiem šajā sportā. No malas tas viss varbūt izskatās pēc tādas “auto daiļslidošanas”, taču tāpat kā slidotājiem uz ledus, arī šeit, lai visas figūras veiktu precīzi un ātri – snieguma pamatā ir rūpīgs darbs.

Šogad uz starta stāsies daudzi slaveni braucēji un jau tagad varu teikt, ka man priekšā ir grūtāks uzdevums nekā 2014. gadā. Neatkarīgi no rezultāta būs interesanti pacīnīties ar šovmeņiem Bloku un Sūlbergu viņu "teritorijā"!" stāsta Reinis Nitišs.

Reinis Nitišs un Māris Neikšāns uz sacensībām Grieķijā startēs ar Neiksans Rally Sport komandas sagatavotiem rallija automobiļiem - Mitsubishi Evo IX un Evo X. "Prieks, ka atkal varēšu startēt vienā komandā ar Reini, turklāt mēs kopā mēģināsim spēkoties ar titulētiem sportistiem. Neskatoties uz manu dažādo pieredzi autosportā, šāda disciplīna ir kas pilnīgi jauns. Šeit nestrādā lietas, ko izmantojam rallijā vai autošosejā, tādēļ šobrīd rūpīgi gatavojam automobiļus, meklējam pareizos regulējumus un noteikti veiksim vēl vairākus treniņus, lai būtu pilnvērtīgi sagatavojušies startam!" stāsta Neiksans Rally Sport vadītājs un treneris Māris Neikšāns.

Gymkhana Grid finālsacensību norisei līdzjutēji varēs sekot līdzi Reiņa Nitiša un Neiksans Rally Sport sociālo tīklu kontos, kā arī vērot finālbraucienu tiešraidi Gymkhana Grid YouTube kanālā.

Reiņa Nitiša starts Gymkhana Grid sacensībās iespējams, pateicoties atbalstam, ko sniedz Lattelecom, Ošukalns, Neste un Sonora, kā arī Jēkabpils Dome, Autobrava, Eibe-L, Hertz, Latvijas Gāze, OK Būvmateriāli, Z-Light, RA EVENTS un SMS Credit. Informatīvo atbalstu nodrošina DELFI un Zebra.

Vairāk par Reiņa Nitiša un Māra Neikšāna gaitām Gymkhana Grid sacensībās uzzināsiet interneta mājaslapā www.reinisnitiss.com, kā arī sociālo tīklu kontos – Twitter @ReinisNitissRX, Facebook /ReinisNitissOfficial un /NeiksansRallySport, YouTube /ReinisNitissOfficial, kā arī Instagram /reinisnitiss un /marisneiksans.

Vairāk par Gymkhana Grid interneta mājaslapā http://gymkhanagrid.com.

###

Vairāk informācijas:

Jānis Unbedahts

RA EVENTS, SIA

E: janis@raevents.lv

Atstājiet komentāru