2023.gada 1. oktobris

Lāsma, Zanda, Zandis

Neste World RX of Latvia ieejas biļešu tirdzniecība tiks uzsākta 8. decembrī

Neste World RX of Latvia ieejas biļešu tirdzniecība tiks uzsākta 8. decembrī

Šī gada 8. decembrī tiks uzsākta Neste World RX of Latvia – Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta desmitā posma ieejas biļešu tirdzniecība. Ieejas biļetes uz sacensībām, kas norisināsies 2017. gada 16. un 17. septembrī, varēs iegādāties Biļešu Serviss tirdzniecības vietās Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, kā arī internetā – www.bilesuserviss.lv.

2017. gada 16. un 17. septembrī CSDD Biķernieku kompleksajā sporta bāzē otro reizi norisināsies FIA pasaules rallijkrosa čempionāta Latvijas posms. Līdzīgi kā šogad, Pasaules RX posma debijas reizē Latvijā, sacensību vērošanai paredzēti kopumā seši sektori – A un D (pastāvīgās Biķernieku trases tribīnes), B, C un VIP (pagaidu konstrukciju sektori) un ST (stāvvietas).

Nākamgad konceptuāli saglabāsim pieejamo skatītāju sektoru skaitu un izvietojumu, izmaiņas paredzot tikai no pārvietojamām konstrukcijām veidotajiem B un C sektoriem. B sektora konstrukcija nākamgad tiks būvēta par pusotru metru augstāka nekā šogad, ļaujot skatītājiem vēl labāk izbaudīt starta taisnes un pirmā līkuma spraigos notikumus. Būtiskas izmaiņas pieredzēs C sektors, kura uzbūvei izmantosim tāda paša tipa konstrukcijas kā B sektorā, nodrošinot katram apmeklētājam individuālu sēdvietu ar atzveltni. Ceru, ka skatītāji novērtēs plānotās izmaiņas, kas veiktas ar mērķi pasaules rallijkrosa čempionāta braucienu vērošanu padarīt maksimāli ērtu!" par plānotajām izmaiņām stāsta RA Events direktors Raimonds Strokšs.

FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posmu Neste World RX of Latvia 2017. gada 16. un 17. septembrī iespējams sarīkot pateicoties atbalstam, ko sniedz Neste, kā arī LR Izglītības un zinātnes ministrija un partneris Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD).

Jaunākais par FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posmu Neste World RX of Latvia pieejams sociālo tīklu kontos Twitter, Facebook, YouTube un Instagram. Tāpat saziņai sociālajos tīklos aicinām izmantot tēmturi #NesteLatviaRX, kas ļautu vienuviet apvienot visus veiktos ierakstus par FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posma norisi Latvijā.

###

Plašāka informācija: Jānis Unbedahts, RA EVENTS, +371 26557801, janis@raevents.lv

Atstājiet komentāru