2022.gada 26. septembris

Gundars, Knuts, Kurts

Audi Sport RX čempionvienībai EKS pievienojas Reinis Nitišs

Audi Sport RX čempionvienībai EKS pievienojas Reinis Nitišs

FIA pasaules rallijkrosa čempionvienība EKS 2017. gada sezonā startēs ar trīs mašīnām. FIA pasaules rallijkrosa čempionātā ar Audi S1 EKS RXSupercar klases automašīnām brauks 2016. gada čempions un komandas īpašnieks Matiass Ekstrems, soms Tomass Heikinens un vienības jaunpienācējs, jēkabpilietis Reinis Nitišs.

Mums ir patiess prieks un liels gods sadarboties ar vienu no labākajiem Latvijas auto sacīkšu braucējiem. Jau pērn Latvijas rallija posmā EKS komanda augstu novērtēja latviešu braucēja prasmes, liekot pamatus turpmākajai draudzībai. Ar lielu interesi sekosim Reiņa sniegumam jaunajā komandā un atbalstīsim mūsu sportistu,” norāda “Audi” zīmola vadītāja Latvijā Ilze Grase-Ķibilde.

"Kopā ar Audi Sport smagi strādājām, lai šogad spētu startēt ar trim spēkratiem, un esmu priecīgs, ka mums ir izdevies to realizēt," saka Ekstrems, kura komanda šogad saņem arī Audi AG rūpnīcas atbalstu. "Lai arī Reinis ir tikai 21 gadu jauns, viņam ir liela rallijkrosa pieredze un mēs viņā saskatām spēcīgu pilotu!"

2013. gadā Reinis Nitišs izcīnīja FIA Eiropas rallijkrosa čempiona titulu priekšpiedziņas Super1600 ieskaites klasē. Gadu vēlāk, tikai 18 gadu un 181 dienas vecumā, Nitišs kļuva par līdz šim jaunāko Pasaules RX posma uzvarētāju un sezonu noslēdza trešajā vietā braucēju kopvērtējumā.

"Pievienoties čempionvienībai ir katra braucēja sapnis. Šī man ir unikāla iespēja un esmu pateicīgs Audi un EKS komandai par sniegto uzticības kredītu," saka Reinis Nitišs. "Lai to sasniegtu, esmu vairākus gadus smagi strādājis, un tas nekad nebūtu iespējams bez ģimenes, atbalstītāju un manas komandas palīdzības. Pasaules RX šobrīd attīstās ļoti strauji un pievienošanās Audi komandai ir liels solis manā pilota karjerā!"

Reiņa Nitiša dalība FIA pasaules rallijkrosa čempionātā iespējama, pateicoties atbalstam, ko sniedz Lattelecom, Ošukalns un Jēkabpils Dome, kā arī Eibe-L, Hertz, Latvijas Gāze, Light Guide Optics International, OK Būvmateriāli, Radex, RA EVENTS, Sonora un Z-Light. Informatīvo atbalstu nodrošina DELFI.

Vairāk par Reiņa Nitiša gaitām un sacensībām uzzināsiet interneta mājaslapā www.reinisnitiss.com, kā arī sociālajos tīklos Instagram /reinisnitiss, Twitter @ReinisNitissRX, Facebook /ReinisNitissOfficial un YouTube /ReinisNitissOfficial. Vairāk par EKS interneta mājaslapā http://eksrx.com/. Vairāk par Pasaules RX interneta mājaslapā http://www.fiaworldrallycross.com.

Kristaps Menniks

Audi Marketing & PR Manager

Mob.: +371 26132172

e-pasts: Kristaps.Menniks@moller.lv

Atstājiet komentāru