2023.gada 28. maijs

Vilhelms, Vilis

Zemais starts Barselonā

Zemais starts Barselonā

Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta 2017. gada sezona jau ir saskatāmā attālumā un tās pirmais starts slavenajā Barselonas Formula 1 trasē gaidāms šīs sestdienas rītā – 1. aprīlī jeb “joku dienā”! Reinim Nitišam šīs būs pirmās sacensības ar čempionvienības EKS sagatavoto Audi S1 EKS RX quattro.

"Pēdējais mēnesis ar EKS ir bijis ļoti intensīvs un dažādiem notikumiem piepildīts. Audi S1 EKS RX man ir pilnīgi jauns auto un tam nepieciešama nedaudz cita pilotēšanas pieeja nekā esmu radis līdz šim. Tomēr man ir lieliska komanda un komandas biedri, kas mani atbalsta katrā attīstības solī un sniedz padomus, lai es spētu iespējami ātri pielāgoties šai automašīnai," komentē Nitišs. "Man patīk, ka sezona šogad sāksies Barselonā. Trasē apkopoti dažādi elementi – ļoti ātra asfalta taisne, kam seko šauri, atpakaļejoši grants sekcijas līkumi. Tehniski un interesanti, turklāt prognozētie mainīgie laika apstākļi vēl vairāk sajauks kārtis!"

Reiņa Nitiša dalība FIA pasaules rallijkrosa čempionātā iespējama, pateicoties atbalstam, ko sniedz Lattelecom, Citadele, Latvijas Gāze, Ošukalns un Jēkabpils Dome, kā arī Eibe-L, Hertz, Light Guide Optics International, OK Būvmateriāli, Radex, RA EVENTS, Sonora un Z-Light. Informatīvo atbalstu nodrošina DELFI.

World RX of Barcelona norises grafiks

Piektdiena, 31. marts

17:00* 1. kvalifikācijas starta vietu izloze

Sestdiena, 1. aprīlis

10:00 Treniņbraucieni

13:00 Pasaules RX Supercar 1. kvalifikācija

15:30 Pasaules RX Supercar 2. kvalifikācija

Svētdiena, 2. aprīlis

09:30 Treniņbraucieni

11:00 Pasaules RX Supercar 3. kvalifikācija

12:10 Pasaules RX Supercar 4. kvalifikācija

14:40 Rallijkrosa studija Lattelecom televīzijas kanālā Best4Sport TV

15:00 Tiešraides translācija Lattelecom televīzijas kanālā Best4Sport TV

16:00 Finālbraucieni

17:00 Rallijkrosa studija Lattelecom televīzijas kanālā Best4Sport TV

*pēc Latvijas laika; norādītie laiki ir provizoriski un var mainīties.

Vairāk par Reiņa Nitiša gaitām un sacensībām uzzināsiet interneta mājaslapā www.reinisnitiss.com, kā arī sociālajos tīklos Instagram /reinisnitiss, Twitter @ReinisNitissRX, Facebook /ReinisNitissOfficial un YouTube /ReinisNitissOfficial.

Vairāk par EKS meklējiet interneta mājaslapā www.eksrx.com. Vairāk par Pasaules RX interneta mājaslapā www.fiaworldrallycross.com.

PAR REINI NITIŠU

Reinis Nitišs FIA pasaules rallijkrosa čempionātā startē jau ceturto sezonu un līdz šim ievērojamākais jaunā jēkabpilieša sasniegums ir uzvara 2014. gada sezonas Norvēģijas posmā un 3. vieta pasaules čempionāta tās pašas sezonas kopvērtējumā. Reinis Nitišs 2017. gada FIA pasaules rallijkrosa čempionātā startē čempionvienības EKS sastāvā ar vienu no trim Audi S1 EKS RX quattro Supercar klases automašīnām. Reiņa Nitiša komandas biedri ir 2016. gada čempions un komandas īpašnieks Matiass Ekstrems un soms Tomass Heikinens. EKS komanda šogad saņem Audi AG rūpnīcas atbalstu un Reini Nitišu atbalsta arī Audi Latvija.

###

Vairāk: Jānis Unbedahts, RA EVENTS, SIA, M: +371 2655 7801, E: janis@raevents.lv

Komentāri (0-1/1)

  • Esssssssss
    02.07.2018 18:34
    Superrrr!!!!!!!!!!!

Atstājiet komentāru