2022.gada 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Jēkabpils pilsētas pašvaldība aicina atbalstīt un balsot par Reini Nitišu kā par gada populārāko sportistu

Jēkabpils pilsētas pašvaldība aicina atbalstīt un balsot par Reini Nitišu kā par gada populārāko sportistu

Reinis Nitišs ir viens no 12 pretendentiem uz Latvijas gada populārākā sportista balvu, ko pasniegs pēc līdzjutēju balsojuma rezultātiem. Nominantu sarakstā ir iekļauti atlēti, kas pretendē uz gada labākā sportista balvu vīriešu un sieviešu konkurencē, kā arī tehniskajos sporta veidos. Jēkabpils pilsētas pašvaldība aicina balsot un atbalstīt talantīgo jēkabpilieti Reini Nitišu cīņā par gada populārā sportista titulu, liecina publikācija Jēkabpils domes mājaslapā jekabpils.lv.

Balsojuma pirmā daļa līdz 20. decembrim plkst. 23.59 notiek LSM.lv. (https://www.lsm.lv/raksts/sports/balvas/izvelies-savu-gada-popularako-sp...) Balsojums par trim populārākajiem kandidātiem turpināsies Latvijas Gada balvas sportā pasniegšanas ceremonijas tiešraides laikā 21. decembrī. 

Reinis Nitišs aizvadītajā sezonā kļuva par Eiropas rallijkrosa čempionu "Supercar" klasē, kas vēl nav maksimums, ko 22 gadus vecais jēkabpilietis gribētu sasniegt. Tomēr uzvara kontinenta meistarsacīkšu ieskaitē komunikablajam latvietim ļāva atgūt cīņassparu un optimismu par nākotni, lai karjeras turpinājumā pieņemtu vēl lielākus izaicinājumus. Uzvaras trijos no pieciem Eiropas čempionāta posmiem, tostarp septembrī Rīgā, ir nopietns pierādījums Reiņa meistarībai un augstākā līmeņa pilota prasmēm.

Atstājiet komentāru