2023.gada 3. jūnijs

Ineta, Inta, Intra

Nitišs septembrī priecēs pašmāju līdzjutējus 'World RX' Latvijas posmā

Nitišs septembrī priecēs pašmāju līdzjutējus 'World RX' Latvijas posmā

Reinis Nitišs startēs FIA pasaules rallijkrosa čempionāta Latvijas posmā, kas CSDD Biķernieku trasē notiks 14. un 15. septembrī, informē Latvijas pilota pārstāvji "RA Events".

Līdzīgi kā sacensībās Abū Dabī un Zviedrijā arī šoreiz jēkabpilietis pievienosies GRX komandas pamatsastāva pilotiem Niklasam Gronholmam un Timuram Timerzjanovam, visiem braucot ar "Hyundai i20 Supercar".

""Šajā sezonā biju plānojis startēt vairākās sacensībās, kas man ļautu maksimāli labi izpildīt uzticētos GRX attīstības pilota pienākumus, kā arī gūt noderīgu sacensību pieredzi un uzturēt savas braukšanas prasmes "darba kārtībā". Pirms sezonas sākuma kalendārā provizoriski atzīmējām pāris sacensības, kurās labprāt startētu – Abū Dabī, kur jaunā trasē norisinājās sezonas pirmais posms; Zviedrijā, kur notiek viens no sezonas krāšņākajiem posmiem, uz kuru dodas liels skaits latviešu līdzjutēju; Latvijā, mājas sacensībās, kuras izlaižot, arī man pašam rastos jautājums, kāpēc vispār startēju kādos pasaules čempionāta posmos," saka Nitišs.

"Dažādu apstākļu sakritības rezultātā gan sacensību skaits, gan norises vieta varēja mainīties. Šo mainīgumu izjutām jau pēc pirmā posma Abū Dabī, kad piedzīvojumi trasē ieviesa korekcijas plānoto sacensību kalendārā – skaidri sapratām, ka vairāk par trim posmiem šogad noteikti nestartēšu. Arī pēc Zviedrijas posma situācija diez cik vienkāršāka nekļuva. Tanī pat laikā, Latvijas posma iekļaušana Pasaules RX kalendārā acumirklī padarīja šīs sacensības par svarīgākajām visa gada laikā! Lai kā arī būtu gājis, nevarēju pieļaut situāciju, ka nestartēju Latvijā, it sevišķi gadā, kad, iespējams, sacensības šeit notiek pēdējo reizi! Tāpēc šodien man ir īpašs prieks paziņot, ka izdevies savienot visus nepieciešamos saskaitāmos, lai varu Jūs aicināt uz Biķernieku Trasi atbalstīt mani vispirms cīņā par iekļūšanu pusfinālā. Un zinot rallijkrosu, pēc tam jau viss var notikt," izsakās divkārtējais Eiropas čempions rallijkrosā Reinis Nitišs.

Jānis Unbedahts
Mediju sekretārs
RA EVENTS, SIA

Atstājiet komentāru