2023.gada 28. janvāris

Kārlis, Spodris

Ceturtās ''Cerību sala'' sporta spēles aizrit sparīgi un aktīvi (FOTO)

Ceturtās ''Cerību sala'' sporta spēles aizrit sparīgi un aktīvi (FOTO)

Vakar, 27. jūlijā, Jēkabpils stadionā no plkst. 11.00 norisinājās bērnu un jauniešu invalīdu biedrības ''Cerību sala'' ceturtās sporta spēles. 19 pasākuma disciplīnās iesaistījās katrs apmeklētājs.
 
Organizatoru vērtējumā šajā pasākumā bija daudz dalībnieku un izrādīta liela interese. Apkopojot mazo dalībnieku atsauksmes noskaidrots, ka katrs piedalījies visās sporta spēlēs pieejamajās disciplīnās. Varēja iesaistīties zābaka mešanā, bumbas mešanā grozā, bols (kurā ar bumbu jānotriec ķegļi), vanaga lidojumā (statīvs ar vairākiem ragiem, katra galā sava krāsa, pa kuru jāiemet), bites dzēlienā, iepirkuma ratu stumšanā (kuros bija novietotas mīkstās rotaļlietas, liels lācis un lauva) un vešanā ar ķerru, kurā piedalījās vecāki. Tāpat bija aktivitātes kopā ar dzīvniekiem,kopīgi gaisā tika palaisti 50 baloži un katrs varēja iziet šķēršļu joslu kopā ar dažādu šķirņu suņiem.
 
Reģistrācija sporta spēlēs sākās no plkst. 11.00, bet piedalīšanos aktivitātes dalībnieki uzsāka plkst. 12.00. Pasākums noslēdzās plkst. 15.00. Pēc tam sekoja apbalvošana, kurā par piedalīšanos tika izsniegtas balvas – krūzītes ar biedrības ''Cerību sala'' simboliku, šokolāde un maizītes. Kā stāsta biedrības vadītāja Aija Kvēpiņa, šīm sporta spēlēm ir sava īpašā tradīcija – apbalvošana dienas sākumā un beigās. Vispirms tika sumināti sponsori ar pateicības vārdiem, puķēm, pateicības rakstiem, krūzītēm, bet dienas beigās visi bērni un jaunieši.
 
Kā komentē Kvēpiņa, sponsoru šim pasākumam netrūka. Atsaucīgas ir novada pašvaldības Jēkabpils, Krustpils un Salas novados, tāpēc sporta spēles gaidāmas arī nākamajā gadā.
 

Atstājiet komentāru