2023.gada 28. janvāris

Kārlis, Spodris

Nāc talkot Meža parkā! Jau rīt

Nāc talkot Meža parkā! Jau rīt

Biedrība „Vides iniciatīvu centrs" aicina sestdien, 20. septembrī, plkst. 10.00 visus palīdzēt gribētājus piedalīties sakopt Jēkabpils pilsētas aktīvās atpūtas vietu – Meža parku.
 
Biedrība turpina realizēt projektu „Jēkabpils un apkārtējo novadu sabiedrības saliedēšana un iesaistīšana brīvprātīgo darbā, sakopjot apkārtējo vidi, veidojot tās ilgtspēju un pielāgojot to sabiedrības vajadzībām". Projektā divarpus gadu garumā plānots kopt un labiekārtot Jēkabpils Meža parku, 2015.gadā izvietojot tur āra trenažierus, pilnveidot nūjošanas takas, izveidot orientēšanās taku un karti.
 
Šī ir jau otrā biedrības „Vides iniciatīvu centrs" organizētā talka Meža parkā, kuras laikā katrs ir aicināts palīdzēt piedalīties aktīvās atpūtas vietas labiekārtošanā. Talkas ideja ir balstīta uz brīvprātīgu līdzdalību vides sakopšanā, radot saliedētību, pozitīvas emocijas un labi padarīta darba sajūtu.
 
Lai prieks Tev pašam un apkārtējiem par skaistu un sakoptu vidi, tad tiekamies sestdien, 20. septembrī, Meža parkā pie Radžu ūdenskrātuves. Pulcēšanās – centrālā stāvvieta. Kopā pavadīsim 2-3 stundas, brīvprātīgi pastrādājot, bet pēc talkošanas – silta zupa!
 
Biedrības „Vides iniciatīvu centrs" projekts „Jēkabpils un apkārtējo novadu sabiedrības saliedēšana un iesaistīšana brīvprātīgo darbā, sakopjot apkārtējo vidi, veidojot tās ilgtspēju un pielāgojot to sabiedrības vajadzībām" (līg.ident.nr.2012.EEZ/DAP/MIC/157/6/Z/069/2013) ir guvis atbalstu Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta (EEZ FI) programmā „NVO fonds" apakšprogrammā „Nevalstisko organizāciju darbības atbalsta programma", tā īstenošanas periods ir no 29.07.2013. – 31.12.2015.
 
Lūdzam dalību pieteikt iepriekš pa tālruni 27050795.
 
Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Programmu finansē EEZ finanšu instruments un Latvijas valsts.
 
Informē Projekta koordinatore Sintija Klūga
Foto: Jēkabpils pašvaldības arhīvi

Atstājiet komentāru