2023.gada 28. janvāris

Kārlis, Spodris

Jēkabpils uzņēmēju biedrībā ir notikusi valdes priekšsēdētāja maiņa

Jēkabpils uzņēmēju biedrībā ir notikusi valdes priekšsēdētāja maiņa

Jēkabpilī jau gandrīz piecus gadus darbojas Jēkabpils Uzņēmēju biedrība. Biedrību 2010. gada martā dibināja septiņi uzņēmēji, patlaban biedrībā pārstāvēti jau 30 Jēkabpils pilsētas un tuvāko novadu uzņēmumi, tostarp arī vadošie darba devēji pilsētā un tuvējos novados.
 
 
Jēkabpils uzņēmēju biedrība nodrošina uzņēmēju interešu pārstāvniecību un sociālā dialoga veidošanu ar valsts institūcijām, pašvaldībām un starptautiskām organizācijām, kā arī tiek īstenota veiksmīga sadarbība ar citu pilsētu un novadu uzņēmēju biedrībām.
 
 
Šī gada septembrī Jēkabpils uzņēmēju biedrībā ir notikušas pārmaiņas amatpersonu sastāvā. Biedru kopsapulcē tika ievēlēts jauns valdes sastāvs. Jaunajā valdē tagad aktīvi darbosies Zanda Lamba (IK Zanda Lamba), Ilona Studāne (SIA Krokuss), Andris Bikovskis (SIA Atspulgs logiem), Egils Bojars (SIA Sedumi) un Armands Lībietis (SIA DLLA). Pēdējā valdes sēdē valdes locekļi ievēlēja jaunu Jēkabpils uzņēmēju biedrības valdes priekšsēdētāju - Zandu Lambu.
 
 
Pirms tam četrus gadus no biedrības dibināšanas brīža biedrību vadīja Ilona Studāne. Pa šo laiku tika veiktas vairākas aktivitātes, veiksmīgi īstenots ES Fondu projekts, stiprināta biedrības kapacitāte un prestižs. Lai veicinātu biedrības darbību, organizācijas vadībā tiek iesaistīti jauni biedri, lai katrs ar savu pieredzi un redzējumu varētu sniegt pienesumu Jēkabpils uzņēmēju biedrības attīstībā.
 
 
Vēlreiz apsveicam Zandu Lambu ar jaunu izaicinājumu un pateicamies Ilonai Studānei par aktīvu un lieliski padarītu darbu valdes priekšsēdētājas amatā, kā arī pateicamies iepriekšējās valdes locekļiem- Aigaram Nitišam (SIA Ošukalns), Jurim Saldakam (SIA BRodoor) un Dainim Līvam (SIA Selko) par darbu biedrības valdē.
 
 
Biedrībā apvienojušies uzņēmēji, kas vēlas sekmēt savstarpējo sadarbību, informācijas un pieredzes apmaiņu, veicināt uzņēmējdarbību un ar biznesa veicināšanu saistītu pasākumu un projektu izstrādāšanu un īstenošanu. Aicinām uzņēmējus pievienoties Jēkabpils uzņēmēju biedrībai!
 
 
Kontaktinformācija:
Jēkabpils uzņēmēju biedrības administratīvā direktore - Lidija Jansone
e-pasts: jub.jekabpils@inbox.lv

Atstājiet komentāru