2022.gada 26. septembris

Gundars, Knuts, Kurts

Vispasaules adīšanas dienā - darinās šalli Jēkabpils simbolam lūsim

Vispasaules adīšanas dienā - darinās šalli Jēkabpils simbolam lūsim

Jēkabpils pensionāru apvienība „Sasaiste” 7.jūnijā no pulksten 11.00 līdz 13.00 aicina visus adīšanas un tamborēšanas entuziastus pulcēties Kena parkā vai tirdzniecības centra „Aura” telpās, lai kopā darinātu šalli Jēkabpils simbolam – lūsim.

 

Pasaulē “Publiskās adīšanas diena” jeb “Knitting in public” šogad tiek rīkota jau desmito gadu. Pasākuma mērķis ir publiski parādīt roku darba brīnumu un vienlaikus vienot rokdarbnieces. Pasaules adīšanas dienu 2005.gadā iedibināja dāma vārdā Daniela, un šī pasākuma galvenā ideja bija parādīt, ka pat tad, ja Jūs viena adāt parkā uz soliņa, īstenībā neesat viena, jo ir simtiem citu, kas to dara tai pašā laikā. Patiesībā adīšana – tas ir jauks vaļasprieks un lieliska atslodze, ko var darīt ikviens un jebkur, ja tikai ir paņemts līdzi viss nepieciešamais adīšanai.

 

Uz Vispasaules publiskās adīšanas dienas pasākumu aicināti visi interesenti – arī tie, kas vēl tikai domā apgūt adīšanas vai tamborēšanas prasmi, dalībniekiem vēlams līdzi ņemt adāmadatas un dziju. Savu dalību vēlams pieteikt pa telefonu 29213698 (Biruta).

 


Jēkabpils Pensionāru apvienība „Sasaiste”

 

adīsanas diena

Atstājiet komentāru