2023.gada 26. septembris

Gundars, Knuts, Kurts

Izteiksim  nepteiktos „paldies”

Izteiksim nepteiktos „paldies”

Šovasar, lai vairotu labestību un savstarpēju cieņu, veicinātu saskarsmi starp dažādām paaudzēm un dažādiem cilvēkiem, biedrība „LAIMES KALVE” rīko sociālo akciju „Pasaki PALDIES!”.

 

Tās laikā cilvēkus aicināsim pateikt PALDIES tiem, kuriem aizmirsies pateikties, kuru darbu neesam novērtējuši vai vienkārši pateikt PALDIES tiem, kas to ir pelnījis - konkrēts cilvēks, organizācija, pilsēta.


Biedrības „LAIMES KALVES” komanda ar akcijas stendu piestās daudzās Latvijas pilsētās. Stendā jebkurš interesents varēs izstāstīt, kā viņam veicās ar PALDIES, ar ko viņš pateicās, kādas emocijas viņš izjuta un, kā pēc viņa domām, jutās cilvēks, kuram viņš pateicās. Par dalīšanos priekā katrs saņems goda uzlīmi ar vārdu „PALDIES!”. Tiem, kas vēlēsies, varēs savu pateicību ierakstīt video rullītī un pēc tam to izvietot pēc saviem ieskatiem . Dāvāsim arī uzlīmes, rokasgrāmatas ar sociālā projekta „Ceļš uz laimi” simboliku.


Sen zināma patiesība, ka labi vārdi liek cilvēkam smaidīt un justies labi. Dosim iespēju būt laimīgiem gan tiem, kuri teiks PALDIES, gan tiem, kas šos siltos vārdus uzklausīs. Akcija no 8.jūnija norisināsies arī sociālajos tīklos.


Akcijas laikā biedrība „LAIMES KALVE” iepazīstinās ar nu jau pagājušajā mācību gadā paveikto, stāstīs par nākotnes plāniem un par to, kā citi var veidot Latviju drošāku, tikumiskāku un veselāku.


Biedrība “LAIMES KALVE” īsteno sociālo projektu “Ceļš uz laimi”, kas atdzīvina mūsu kultūras garīgās vērtības, sekmē savstarpējo cieņu starp cilvēkiem, atjauno vecāku uzticību skolām, cilvēku ticību saviem spēkiem, veicina pozitīvu attieksmi. Biedrība veic izglītojošu darbu. Nepilna pusgada laikā lekcijas par kompetenci, saskarsmi, motivāciju mācīties un strādāt noklausījušies 708 izglītības, kultūras, probācijas un sociālo dienestu darbinieki un šo dienestu klienti, kā arī 2188 skolēni.


Biedrība „LAIMES KALVE” turpina darbu, piedāvājot lekcijas par aktuālām tēmām, izmantojot grāmatas “Ceļš uz laimi” ieteikumus. Šovasar biedrība „LAIMES KALVE” ceļo pa Latvijas pilsētām, īstenojot sociālo akciju „Pasaki PALDIES!”.


Vairāk par mums: www.celsuzlaimi.lv

 

Vita Smiltiņa,biedrības „LAIMES KALVE”, sabiedrisko attiecību speciāliste

Atstājiet komentāru