2022.gada 9. decembris

Sarmīte, Tabita

Jēkabpils mērs piedalās NVO Resursu centra valdes sēdē

Jēkabpils mērs piedalās NVO Resursu centra valdes sēdē

Piektdien biedrības "Jēkabpils NVO resursu centrs" atklāto valdes sēdi apmeklēja Jēkabpils pilsētas pašvaldības priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs, lai iepazītos ar biedrības darbības dažādajiem virzieniem un diskutētu par Jēkabpils nevalstisko organizāciju un pašvaldības turpmāko veiksmīgu sadarbību, kā arī pārrunātu aktuālos jautājumus.

Diskusiju rezultātā tika pieņemti vairāki lēmumi, tai skaitā lēmums jau februārī organizēt kārtējo NVO un pašvaldības sadarbības padomes sēdi. Domes priekšsēdētājs arī apliecināja, ka nevalstiskā sektora un biedrības "Jēkabpils NVO resursu centrs" pārstāvji tiks aicināti piedalīties darba grupā, lai spriestu par bij.PII "Zvaniņš" ēkas Jaunajā ielā 39 turpmāko izmantošanu. Viens no iespējamiem joprojām pieļaujamajiem variantiem ir šajā ēkā izvietot NVO centra darbību kopā ar atsevišķiem pašvaldības dienestiem, kā tas ir, piemēram, Aizkrauklē, Rīgā un Siguldā. Pašvaldības 2016.gada budžetā, ko domes ārkārtas sēdē deputāti pieņēma dienu iepriekš, ēkas remontdarbiem rezervēti 250 000 eur.

Valdes sēdē arī tika vienbalsīgi pieņemts lēmums uzņemt biedrībā "Jēkabpils NVO resursu centrs" baltkrievu biedrību "Spatkanne", kas š.g.janvārī iesniedza pieteikumu ar šādu vēlmi.

Foto: Inita Zarkeviča

aaa Res

Komentāri (0-1/1)

  • nu jā
    02.07.2018 18:31
    Nāk vēlēšanas ,nekas vairāk, un putniņš spodrina spalvas kā vien varēdams!

Atstājiet komentāru