2022.gada 9. decembris

Sarmīte, Tabita

Jēkabpili apmeklē Liepājas biedrība

Jēkabpili apmeklē Liepājas biedrība

Aizvadītajās brīvdienās biedrība "Liepājas Jaunie Vanagi" apmeklēja Jēkabpili - iepazinās ar pilsētu, pabija ekskursijā Jēkabpils Svētā Gara vīriešu klosterī, kur ekskursijā viņus pavadīja biedrības "Vides un tūrisma attīstības klubs "Sēlija"" valdes locekle Rasma Draška, kā arī izmantoja Jēkabpils pašvaldības dāvāto iespēju Jēkabpils Mežaparkā - kameršļūkšanas trases bezmaksas apmeklējumu.

Pie lūša Vecpilsētas laukumā biedrības pārstāvji nofotografējās ar Jēkabpils domes priekšsēdētāju Leonīdu Salceviču un izmantoja iespēju viņam īsi pastāstīt par savas biedrības darbību Liepājā.

"Liepājas Jaunie Vanagi" ir jauniešu biedrība, kas regulāri piedalās Erasmus+ programmas projektos un sadarbībā ar savas pilsētas pašvaldību organizē bērnu un jauniešu ikgadējas nometnes Liepājā. Biedrība vairākkārtīgi uzņēmusi pie sevis Jēkabpils nevalstisko organizāciju pārstāvjus labās prakses apmaiņās un bijusi sadarbības partneris biedrības "Jēkabpils NVO resursu centrs" projektā "Aicināts dzīvē!" (EEZ/Norvāģijas FI, līdzfinansē Jēkabpils pilsētas pašvaldība).

Tālāk liepājnieki devās uz Līvāniem, kur apmeklēja jauniešu centru, un mājupceļā aplūkoja Kokneses pilsdrupas.

A.Pleiko
NVO eksperts

Informācijas avots: jekabpils.lv

Atstājiet komentāru