2022.gada 9. decembris

Sarmīte, Tabita

Jaunieši aicināti pieteikties brīvprātīgo darbam

Jaunieši aicināti pieteikties brīvprātīgo darbam

Biedrība „Jēkabpils NVO resursu centrs” aicina Jēkabpils skolu jauniešus pieteikties brīvprātīgajam darbam biedrībā. Veicamie pienākumi – elementāras angļu valodas apmācības veikšana biedrības apmeklētājiem (bez priekšzināšanām).

Ar brīvprātīgo tiks slēgts brīvprātīgā darba līgums, iespējama ceļa izdevumu kompensēšana uz/no biedrības, tiek nodrošināti kancelejas piederumi un nodarbību materiālu kopēšana. Brīvprātīgajam tiek nodrošināta arī nepieciešamā datortehnika ar interneta pieslēgumu un cits nepieciešamais aprīkojums kvalitatīvai neformālās angļu valodas apmācību vadīšanai, neliela kafijas/tējas pauze.

Iegūto pieredzi brīvprātīgais būs tiesīgs atspoguļot savā CV, kā arī pēc sadarbības beigām biedrība izsniegs apliecinājumu par veikto brīvprātīgo darbu un atsauksmi – rekomendāciju. Eiropas savienībā šāda veida ieraksti CV tiek augstu novērtēti, uz līdzīgiem standartiem tiecamies arī Latvijā.

Piesakies: rakstot e-pastu nvoresursi@inbox.lv , kam pievieno īsu motivācijas vēstuli (līdz ½ lpp., lūgums sniegt īsas ziņas par savām angļu val.prasmēm!). Sīkākas izziņas pa tālr.652 20097 darba dienās no 9.00 līdz 18.00. Informāciju meklē arī www.jekabpilsnvo.lv

A.Pleiko
NVO eksperts

Atstājiet komentāru