2022.gada 9. decembris

Sarmīte, Tabita

Veiksmīgi noslēgusies grāmatu ziedošanas akcija

Veiksmīgi noslēgusies grāmatu ziedošanas akcija

Noslēgusies sabiedriskā labuma biedrības Jēkabpils NVO resursu centrs rīkotā akcija „Grāmatas otrā elpa”, kuras laikā iedzīvotāji labdarības mērķiem varēja ziedot grāmatas un žurnālus.

Akcija bijusi negaidīti veiksmīga, iedzīvotāji atsaucīgi un ziedotāju skaits, salīdzinot ar iepriekšējām šādām akcijām, pastāvīgi pieaug. Piegādāta visdažādākā žanra literatūra un periodika. Daudzi to atveda paši, bet biedrībā saņemti arī 19 pieteikumi lielāka apjoma grāmatu ziedojumu atvešanai, kad ziedotājiem pašiem nav iespēju tās nogādāt. Četri pieteikumi bijuši no iedzīvotājiem ārpus Jēkabpils.

Jēkabpils NVO resursu centrs pateicas visiem grāmatu akcijas ziedotājiem, jo īpaši tiem, kas rūpīgi sadarbojās, grāmatas saliekot kastēs vai maisiņos, vienojoties par tikšanās laikiem un savstarpējās sarunās daloties ar idejām un ieteikumiem turpmākai biedrības darbībai līdzīgu akciju rīkošanā! Paldies!

Pašlaik biedrībā brīvprātīgie grāmatas šķiro, dažas remontē un katrā iespiež zīmodziņu, kas vēstīs par saņemto ziedojumu. Biedrībā tiek apsvērta arī iespēja daļu no grāmatām, kā jau tas darīts iepriekš, nodot Jēkabpils reģionālajai slimnīcai un cietumam. Tie, kas vēlētos lasīt ziedotās grāmatas un žurnālus vai kādu no tām iegūt īpašumā, var atnākt uz biedrības telpām Brīvības ielā 45, Jēkabpilī, 2.stāvā, kur atrodas ziedoto grāmatu plaukts, vai tai pašā adresē Jēkabpils pašvaldības sociālajā dienesta 1.stāvā tās paņemt no ziedojumu galda.

Atstājiet komentāru