2021.gada 2. decembris

Meta, Sniedze

Notiks apmācību seminārs par NVO vadības un pārvaldības jautājumiem

Notiks apmācību seminārs par NVO vadības un pārvaldības jautājumiem

Biedrība "Vidusdaugavas NVO centrs" 10.jūnijā plkst.13:00 aicina uz semināru NVO līderiem “Mūsu organizācijā viss OK, tomēr....” ..." jeb "Organizācija kā sistēma" par nevalstisko organizāciju vadības un pārvaldības jautājumiem, informē projekta vadītāja Agita Pleiko.

Pieteikšanās saite šeit (nepieciešams iekopēt un atvērt jaunā logā!): https://saite.lv/vzjY7

Visiem, kas jau iepriekš bija pieteikušies uz šo semināru, lūgums to izdarīt VĒLREIZ aktuālizētajā saitē! 

 Links uz semināru tiks nosūtīta dienu iepriekš uz Jūsu norādīto e-pastu. Ja tomēr būs mainījušies Jūsu apstākļi, lūdzu, sazinieties ar projekta vadītāju 29449622! 

Atgādina, ka seminārs tika plānots maijā, bet dažādu apstākļu dēļ pārcelts uz 10.jūniju. 

Semināru vadīs izcils pasniedzējs Māris Millers – konsultants ar 20 gadu praktisku darba pieredzi uzņēmumu pārvaldības procesu un pārmaiņu vadības jautājumos, pasniedzējs RTU Latvijas-Norvēģijas Maģistru studiju programmā „Inovācijas un uzņēmējdarbība” un biznesa treneris SIA "Komercizglītības centrs" vadītāju profesionālās pilnveides mācību programmā „Biznesa klase”.

Agita Pleiko informē, ka apmācību dalībnieku skaits ir limitēts. Daļai no šiem dalībniekiem tālāk tiks piedāvāta iespēja, sadarbojoties ar pasniedzēju, veikt biedrības darba stratēģisku plānošanu, vadoties no apsvērumiem – kas mūsu organizācijā jau darbojas labi, kas ir jāuzlabo, lai veiktos vēl labāk u.tml.

Pasākums notiek projekta "Vidusdaugavas NVO centra darbības stiprināšana" ietvaros. Projektu finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu "Aktīvo iedzīvotāju fonds"

Atstājiet komentāru