2022.gada 16. maijs

Edijs, Edvīns

Aicina dalībniekus pieteikties apmācību ciklam “Projekts: kā trāpīt mērķī?”

Aicina dalībniekus pieteikties apmācību ciklam “Projekts: kā trāpīt mērķī?”

Biedrība “Vidusdaugavas NVO centrs” rīko apmācību semināru ciklu, kuru vadīs Latvijā atzīti eksperti – biznesa stratēģijas konsultants un moderators Māris Millers (SIA "Moderators"), daudzu sekmīgu projektu vadītāja Ieva Jātniece (biedrība “Ūdenszīmes”) un praktizējoša biedrību grāmatvede Ingūna Aldiņa. 
Apmācību ciklā no 2022. gada februāra līdz aprīlim paredzēti četri informatīvie semināri, kuros pilnveidosim prasmes savu ideju pārvērst sekmīgā projekta pieteikumā, kas spētu risināt tieši Jums un Jūsu pārstāvētajai mērķa grupai svarīgas problēmas. Pirmie divi semināri būs ar Māri Milleru un notiks 3. un 24. februārī plkst. 9:30-16:00 biedrības "Vidusdaugavas NVO centrs" struktūrvienības "Dienas centrs" telpās, Jēkabpilī, Brīvības ielā 258A.

Apmācībām piesakies www.vidusdaugavasnvo.lv, aizpildot pieteikuma anketu.

Apmācības notiek NVO fonda projekta “Nevaldības organizācija kā valsts sektora konsultatīvais partneris senioru interešu pārstāvībā ”, kura mērķis ir veicināt senioru un senioru pārstāvju līdzdalību svarīgos sabiedriskajos procesos.  
Nepieciešamo darba materiālu un ēdināšanas izmaksas tiks segtas no projekta budžeta līdzekļiem.
 
Apmācības notikts "zaļajā režīmā" - to varēs apmeklēt ar sadarbspējīgu COVID-19  vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Atstājiet komentāru