2022.gada 30. jūnijs

Mareks, Tālivaldis

Norisinājies NVO fonda apmācību cikla trešais seminārs ar Ievu Jātnieci (FOTO)

7.aprīlī norisinājās pirmspēdējais apmācību cikla “Projekts: Kā trāpīt mērķī?” seminārs “Kas ir jāzina par projektu īstenošanu pirms pieteikuma rakstīšanas?” Seminārā tikāmies ar biedrības “Ūdenszīmes” vadītāju Ievu Jātnieci un amatniecības centra "Rūme" koordinatori Dainu Alužāni, informē biedrības Vidusdaugavas NVO centrs pārstāve Sintija Tomane. 

Praktiskais seminārs sniedza ne vien zināšanas, bet arī devu motivācijas. Apmācību laikā Ieva Jātniece atklāja arī pašas dzīves devīzi - “VIENMĒR MĒRĶĒT VAJAG AUGSTĀK – PRETSTRAUME NONESĪS LEJUP…!”

Pēc kopā aizvadītiem trim semināriem dalībniekos ir jūtams komandas gars un visi kopā šoreiz meklējam Jēkabpils pilsētas identitāti. Sadarbojoties kopā radām pilsētas “Seju” - gājēju tiltu pār Daugavu ar nosaukumu “Nākotnes tilts”, dienas laikā ideja ir pārtapusi reālā projekta vīzijā.

Semināra laikā dalībniekiem ir iespēja piedalīties Ievas Jātnieces un Dainas Alužānes  kopā izstrādātā lietišķajā galda spēlē „Dialoga domino”, kur dalībniekiem ir iespēja iejusties pašvaldības un projekta veidotāja lomā.

Aprīļa beigās notiks noslēguma apmācību cikla “Projekts: Kā trāpīt mērķi?” seminārs ar biedrību grāmatvedi Ingūnu Aldiņu “Projekta finanses un to plānošana”.

Semināru cikls notiek NVO fonda finansētā projekta “Nevaldības organizācija kā valsts sektora konsultatīvais partneris senioru interešu pārstāvībā” ietvaros, līguma Nr. 2022.LV/NVOF/MAC/062/30.

Atstājiet komentāru