2024.gada 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

3. vieta Pašvaldību darbinieku veselības un sporta dienā Pļaviņām (FOTO)

Ādažos notika pašvaldības darbinieku veselības un sporta diena. Piedalījās 22 pašvaldību dalībnieku komandas. Sacensības notika 10 sporta veidos, piecos komandu, piecos individuālajos veidos.

No komandu veidiem pļaviņiešiem labāk veicās strītbolā un virves vilkšanā. Labi startēja skrējēji Kaspars Kokins 2,4 km distancē izcīnīja 2. vietu, Olita Znotiņa 1,2 km distancē izcīnīja 4. vietu. Arī šautriņu metēji startēja atzīstami - Ainārs Arnītis izcīnīja 6. vietu, bet Jolanta Pīķe 4. vietu. Labi cīnījās arī svaru bumbu cēlāji - Aleksandrs Andronovs un Sanita Bērziņa, priekšsacīkstēs basketbola soda metienos labi startēja Kaspars Kokins, iemetot 8 no 10 metieniem. Vislabāk veicās domes priekšsēdētājas vietniekam Aigaram Luksam, kurš pārliecinoši uzvarēja priekšsēdētāju veiklības sacensības ar hokeja spēles elementiem. Kopvērtējumā aiz Ādažu novada un Ķekavas novada Pļaviņu pašvaldība izcīnīja 3. vietu.

Pļaviņu dome izsaka pateicību visiem 12 komandas dalībniekiem, kuri kaldināja šo panākumu.