2023.gada 24. septembris

Agris, Agrita

Jēkabpils Radio1 Jēkabpils novada pagastu un mazpilsētu ziņas 2021.gada 28.decembrī

Jēkabpils Radio1 Jēkabpils novada pagastu un mazpilsētu ziņas 2021.gada 28.decembrī

Radio1 Jēkabpils novada pagastu un mazpilsētu aktualitātes pulksten 11.00 un 16.00

Lai Jēkabpils novada iedzīvotājiem un uzņēmējiem nodrošinātu pašvaldības pakalpojumu pieejamību bijušo novadu teritorijās, ir izveidota  administratīvās pārvaldes struktūrvienība  - Jēkabpils novada administratīvo teritoriju nodaļa. Tā nodrošinās 22 pagastu un 2 mazpilsētu - Aknīstes un Viesītes - pārvalžu darbu, nosakot, ka vienu vai vairākas pagastu pārvaldes pārraudzīs kopumā septiņi pārvaldnieki, kuri tika iecelti 25. novembra Jēkabpils novada domes sēdē. Pārvalžu vadītāji darbu uzsāks 2022.gada 3. janvārī. Jēkabpils novada pašvaldība aicina iepazīties ar jaunajiem pārvalžu vadītājiem, viņu pārvaldāmo teritoriju, kontaktinformāciju un pieņemšanas laikiem Jēkabpils novada mājaslapā: jekabpils.lv .

Pirmdien, 27.decembrī, Krustpils teritorijas izpilddirektora pienākumu izpildītājs Ilmārs Luksts svinīgi nodeva bijušā Krustpils novada ģerboni, karogu, goda grāmatu un citas reprezentatīvas lietas tālāk drošās rokās - Jēkabpils Vēstures muzejam. Novadu reformas rezultātā Krustpils novada ģerbonis, karogs, himna un citas ar to saistītās lietas paliek pagātnē, bet lai tās nekur nepazustu, netiktu noslēptas dziļi skapī vai netīšām utilizētas, Krustpils teritorijas pārstāvji nolēma šīs novada vērtības nodot Jēkabpils vēstures muzejam, kur tās varēs apskatīt jebkurš interesents.

SIA “Jēkabpils pakalpojumi” informē, ka saistībā ar dabas resursu nodokļa pieaugumu no 2022.gada 1.janvāra tiks paaugstināts tarifs par sadzīves atkritumu noglabāšanu poligonā - tā rezultātā mainīsies arī SIA “Jēkabpils pakalpojumi” sadzīves atkritumu apsaimniekošanas tarifs. No 1.janvāra SIA “Jēkabpils pakalpojumi” nešķirotu sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksa par 1m3 būs 23,62 eiro ar PVN 21%, līdzšinējo 23,43 eiro vietā, maksas pieaugums par 1m3 ir 19 eirocenti. Izmaksas par sadzīves atkritumu izvešanu ikviens iedzīvotājs var samazināt aktīvi iesaistoties atkritumu šķirošanā. 

Turpinām aktualitātes

Ziemassvētkos un Jaunajā gadā Viesītes Kultūras pils teritorija iemirdzēsies nebijušās gaismās! No 30. decembra līdz 2. janvārim no plkst. 16:00 – 08:00 Viesītes Kultūras pils teritorijā būs vērojama gaismas projekcija.

30. decembrī Aknīstes BJC plkst. 18:00 notiks Aknīstes amatierteātra kriminālkomēdija “8 sievietes”. Pasākums ar Covid-19 sertifikātiem.

Un vēl

Jēkabpils novada pašvaldība informē par Jēkabpils novada klientu apkalpošanas centra darba laika izmaiņām svētkos. Klientu apkalpošanas centrs Jēkabpils pilsētā un Salā 30. decembrī strādās no 8:30 – 14:00, Savukārt, Aknīstē, Viesītē un Rubeņos no plkst. 8:00 līdz 15:00. 31. decembris – brīvs.

Atstājiet komentāru