2021.gada 20. septembris

Ginters, Guntra, Marianna

Par Jēkabpils novada Sociālā dienesta vadītāju apstiprināta Larisa Laizāne

Par Jēkabpils novada Sociālā dienesta vadītāju apstiprināta Larisa Laizāne

Jēkabpils novada domes deputāti, ceturtdien, 2.septembrī, ārkārtas sēdē par Jēkabpils novada Sociālā dienesta vadītāju vienbalsīgi apstiprināja Larisu Laizāni.

Jēkabpils novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Vanags sacīja, ka šī ir pirmā jaunā novada izveidotā struktūrvienība un apstiprinātais amats, apvienojot visus sociālos dienestus. Patlaban darbs turpinoties arī pie citu jomu sakārtošanas.

Pirms domes ārkārtas sēdes šis jautājums tika skatīts Sociālo, izglītības, kultūras, sporta un veselības aizsardzības jautājumu komitejas sēdē. Tur tika informēts, ka uz šo amatu notika iekšējais konkurss, kurā pašvaldības izpilddirektora izveidota komisija, izvērtēja visu apvienoto pašvaldību sociālo dienestu vadītājus pēc noteiktiem kritērijiem. Komisijā strādāja pārstāvji no katra apvienotā novada. Rezultātā visvairāk punktu ieguva kāda no novada sociālo dienestu vadītājām, par vienu punktu vērtējumā apsteidzot Larisu Laizāni, taču viņa atteicās no iespējas ieņemt dienesta vadītājas amatu un tas tika piedāvāts nākamajam visvairāk punktu ieguvušajam pretendentam.

Larisa Laizāne deputātiem pateicās par izrādīto uzticību, apstiprinot viņu amatā, un solīja strādāt pēc labākās sirdsapziņas. Tāpat arī viņa uzsvēra, ka sociālā dienestā nedz pilsētā, nedz novados darbinieku samazināšana nenotiks, jo dienestam ir daudz veicamu uzdevumu un no valsts puses tiek uzliktas arvien jaunas veicamās funkcijas, kur nepieciešams katra profesionāļa, kādi ir pilsētas un novadu dienestos strādājošie,  darbs. Tāpat arī viņa piebilda, ka visā dienestā tiks izlīdzinātas darbinieku algas, jo līdz šim katrā pašvaldībā tās bija atšķirīgas un šim nolūkam būs nepieciešami papildus līdzekļi.

Larisa Laizāne Jēkabpils Novada sociālā dienesta vadītājas amatā stāsies no 1.novembra.

Komentāri (0-3/3)

 • Ha ha
  03.09.2021 00:24
  Ko tad boss nāsi aizsējis? Nav zila acs?
 • Essss
  02.09.2021 17:11
  Reforma:
  Laizāne! Neesi aizgulējusies mazliet? Novadu jau sen kā nav!
  Kā nu novadu nav, tagad tak Latvijā tikai novadi un dažas lielās pilsētas. Jēkabpils pilsētas pašvaldības sen vairs nav, tagad ir Jēkabpils novada pašvaldība. Notika Reforma un visu reformēja.
 • Reforma
  02.09.2021 15:37
  Laizāne! Neesi aizgulējusies mazliet? Novadu jau sen kā nav!

Atstājiet komentāru