2024.gada 26. februāris

Aurēlija, Evelīna, Mētra

Jēkabpils novada dome šogad pasniegs 11 Goda un 20 Pateicības rakstus iedzīvotājiem par dažādiem sasniegumiem

Jēkabpils novada dome šogad pasniegs 11 Goda un 20 Pateicības rakstus iedzīvotājiem par dažādiem sasniegumiem

Jēkabpils novada pašvaldības Apbalvojumu komisija izvērtējusi iesniegtos pieteikumus apbalvojumu saņemšanai. 18.novembra Valsts svētkos sveiks novada goda apbalvojumu saņēmējus, liecina informācija pašvaldības mājaslapā.

Goda raksti tiks piešķirti:

SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” virsmāsai Marijai Pilānei- par profesionālu, atbildīgu darbu un mūža ieguldījumu medicīnā.

Jēkabpils novada Galvenās bibliotēkas Bērnu un jauniešu nodaļas vadītājai Ilonai Švābei- par ilggadēju, profesionālu un radošu darbu ar bērniem.

Krustpils pamatskolas skolotājai Ilzei Tomiņai-Starei- par atbildīgu darbu, izciliem nopelniem un ieguldījumu sportā.

Jēkabpils pirmsskolas izglītības iestāde “Zvaigznīte” pirmsskolas skolotājai Agnesei Grīviņai- par atbildīgu, profesionālu, radošu un godprātīgu darbu

Jēkabpils 3.vidusskolas skolotājai Ingai Vaivodei -  par izciliem nopelniem, ieguldījumu izglītībā, pašaizliedzīgu un radošu pedagoģisko darbu.

Valsts Policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas vecākajam inspektoram Ruslanam Šinkūnam- par profesionālu, godprātīgu un atbildīgu darbu.

Jēkabpils 3. vidusskolas sporta skolotājam Ainim Raubiškim- par godprātīgu, pašaizliedzīgu darbu ar talantīgajiem skolēniem un sasniegumiem starptautiskajās un  valsts mēroga sacensībās.

Aknīstes PII “Bitīte” pirmsskolas izglītības skolotājai Inārai Freimanei- par ilggadēju, godprātīgu, augsti profesionālu un atbildīgu darbu.

Aknīstes amatierteātra kolektīvam, vadītāja Veronika Papaurele - par radošumu un kultūras dzīves veidošanu, uzturēšanu Aknīstē.

Jēkabpils Valsts ģimnāzijas direktora vietniecei izglītības jomā Birutai Lasmanei- par ilggadēju, profesionālu pedagoģisko darbību un ieguldījumu izglītības kvalitātes nodrošināšanā, un skolēnu personības attīstīšanā.

Viesītes bibliotēkas vadītājai Līgai Griškenai-  par atbildīgu un godprātīgu darbu, kā arī Sēlijas vārda popularizēšanu.

Pateicības raksti tiks piešķirti:

Virsmāsai SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” Līgai Lapiņai- par atbildīgu, profesionālu darbu un ieguldījumu medicīnā.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes inspektoram, sportistam Anatolijam Macukam- par izciliem sasniegumiem sportā un Jēkabpils novada vārda nešanu pasaulē.    

Jēkabpils novada pirmsskolas izglītības iestādes “Kāpēcītis” pirmsskolas Izglītības skolotājai Sarmītei Strautiņai- par atbildīgu un augsti profesionālu darbu.

Jēkabpils novada pirmsskolas izglītības iestādes “Kāpēcītis” pirmsskolas izglītības skolotājai Initai Zaharevskai- par atbildīgu un augsti profesionālu darbu.

Jēkabpils 2. vidusskolas sociālajai pedagoģei Annai Ņikitinai - par atbildīgu un augsti profesionālu darbu.

Jēkabpils 2. vidusskolas lietvedei Sarmītei Dauģei – par godprātīgu un atbildīgu darbu.

Aknīstes vidusskolas pedagoģei Inārai Lunģei - par atbildīgu un augsti profesionālu darbu.

SIA “LC būve” biroja administratorei Solvitai Spēkai – par atbildīgu un augsti profesionālu darbu.

SIA JK Namu pārvalde santehniķim-brigadierim Sergejam Aleksejevam-  par godprātīgu un atbildīgu darbu.

SIA JK Namu pārvalde krāšņu podniekam-mūrniekam Jānim Luginam-  par godprātīgu un atbildīgu darbu.

SIA JK Namu pārvalde galdniekam Arnim Zemītim- par ilggadēju un godprātīgu darbu.

SIA JK Namu pārvalde sētniecei un apkopējai Ņinai Taraškevičai- par ilggadēju un godprātīgu darbu.

Viesītes pagasta saimniecības vadītājam Agrim Olantam-  par godprātīgu un atbildīgu darbu.

Jēkabpils pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaigznīte” filiāles Jaunā ielā 43 sētniekam Vjačeslavam Ļebedevam – par godprātīgu un atbildīgu darbu.

Ukraiņu kultūrizglītojošās biedrības “Javir” ansambļa vadītājai Ņinai Pomjalovai- par ilggadēju, radošu darbu ukraiņu biedrībā un ansamblī

Aknīstes PII “Bitīte” veļas pārzinei, apkopējai Birutai Kalpokai- par godprātīgu un atbildīgu darbu.

Amatierteātris “Savējie” pašdarbniecei Anitai Janbergai – par radošumu un sabiedrisko aktivitāti kultūras dzīves veidošanā.

SIA Jēkabpils autobusu parks transporta dispečerei Valentīnai Jevļevai – par ilggadēju, atbildīgu un godprātīgu darbu.

“SIA NR santehnika” darbiniekam, sporta entuziastam Aivaram Bondaram – par izciliem sasniegumiem sportā un Jēkabpils novada vārda nešanu Latvijā un aiz tās robežām.

Jēkabpils Valsts ģimnāzijas apkopējai Aijai Ģipterei- par atbildīgu, kvalitatīvu un godprātīgu darbu.

Jēkabpils novada goda apbalvojumi svinīgi tiks pasniegti 18.novembra svētku sarīkojumā Jēkabpilī, Krustpils kultūras centrā plkst.13.00.

Komentāri (0-5/5)

 • Ideja
  04.11.2022 21:09
  Ja Goda rakstu dod Stara sievai tad ierosinu arī Žuka sievai - par sievietes varonīgo cīņu ar alkoholu, kā arī par pasaules vecākas profesijas attīstības veicināšanu Jekabpils novadā. Var arī Nagaiņa sievai - par Ilgstošu ( vairāk nekā desmit gadu garumā , pašlaik ļoti izteikti ) ragu nēsāšanu .
 • J sportists
  04.11.2022 17:52
  Pilnīgi piekrītu sportistam.
  Arī Aivara Bondara sasniegumi - noskriet ultramaratonu tāds sīkums vien ir ....
  Arī viņam pienākas diploms, bet Starei 200 eiro.
  Par ko ? Šausmas ko dara pašvaldība. Aicinu opozīciju par šo runāt. Sportistiem nesaprotams lēmums. Kauns apbalvojumu komisijai.
 • Sportists
  04.11.2022 17:45
  Nesaprotams apbalvojums sporta jomā. Goda raksts piešķirts Ilzei Tomiņai - Starei. Pateicības raksts Anatolijam Macukam. Anatolija šī gada sasniegums -Jēkabpilietis Anatolijs Macuks piedalījās prestižajā pasaules “Ironman” čempionātā Havaju salās. Kopumā sacensībās piedalījās vairāk nekā 5000 dalībnieku, kuriem bija jāpieveic 3,8 kilometru gara distance peldēšanā okeānā, 180 kilometru riteņbraukšanas distance, kā arī 42,2 kilometru garš posms skriešanā. Anatolijs Macuks visus trīs posmus pieveica deviņās stundās un 42 minūtēs. Savā vecuma grupā viņš ierindojās 84.vietā no 547 dalībniekiem. Protams augstāks apbalvojums pienākas Starei, jo viņai vīrs pašvaldības mēra vietnieks. Arī 200 eiro balva viņai noteikti vairāk vajadzīga. Vienkārši FUI no sportistu puses.
 • A
  04.11.2022 17:41
  Jāpaspēj kamēr pie šprices visiem ģimenes locekļiem sadot.
  Kauns,it kā labu skolotāju trūktu
 • Essss
  04.11.2022 16:03
  Novads pirmo reizi piešķir apbalvojumus un hops - apbalvoto pirmajās rindās mēra vietnieka sieva, vai tiešām bija jābīda savējie?????

Atstājiet komentāru