2024.gada 24. februāris

Diāna, Dina, Dins

Jēkabpilī tilta šuves remontu sāks dienu vēlāk nekā plānots - otrdien (SATIKSMES ORGANIZĀCIJAS SHĒMA)

Jēkabpilī tilta pār Daugavu šuves, kas atrodas tuvāk labajam krastam, remontu sāks rīt 5.decembrī, nevis kā sākotnēji plānots - šodien. 

“Tilta šuves remontdarbi pārcēlās uz otrdienu, 5.decembri, sakarā ar darbinieku slimošanu. Tādēļ būvdarbu veicējam nācās pārkārtot darbus objektos,” skaidro Attīstības pārvaldes infrastruktūras nodaļas vadītājs Ainārs Skromāns.

Jau ziņots, ka darbi noritēs nakts stundās, lai pēc iespējas mazāk traucētu transporta plūsmu. Transporta kustība darbu laikā tiks organizēta pa vienu braukšanas joslu, kustību regulēs luksofors.

Jēkabpils novada Attīstības pārvaldes Infrastruktūras apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Ainārs Skromāns informē, ka remontu veiks SIA “M.A.-TAKA-7” un izpildes termiņš noteikts līdz 20.decembrim, taču uzņēmums esot solījis darbus paveikt četru dienu laikā. Līgumcena bez PVN 16 074,50 eiro.

Minētais uzņēmums pērn novembrī par 16,3 tūkstošiem eiro remontēja otru tilta šuvi, kas ir tuvāk kreisajam krastam un uz to brīdi bija kritiskākā stāvoklī. Paredzēts, ka metāla šuve tiks nomainīta pret mīksto šuvi. Tieši tādā pašā tehnoloģijā pagājušā gada novembrī tika remontēta šuve tuvāk Daugavas kreisajam krastam. Tas ir pagaidu risinājums, jo nodrošinās šuvju kalpošanu tikai dažus gadus, bet šobrīd pašvaldībai neesot iespējas nomainīt pilnīgi jaunas šuves. Problēma esot ne tikai dārgas izmaksas, bet arī šādu darbu veicēju trūkums.

Atstājiet komentāru