2024.gada 22. maijs

Emīlija, Zenots

Valsts prezidents Jēkabpils slimnīcas mediķus 4.maijā uzaicinājis uz svētku koncertu Rīgā

Valsts prezidents Jēkabpils slimnīcas mediķus 4.maijā uzaicinājis uz svētku koncertu Rīgā

Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs uzaicinājis Jēkabpils slimnīcas mediķus uz svētku koncertu Rīgā, 4.maijā.

Sarunā ar Radio1.lv SIA «Jēkabpils Reģionālā slimnīca» valdes priekšsēdētājs Ervīns Keišs sacīja, ka slimnīcas kolektīvs saņēmis vēstuli-ielūgumu no valsts prezidenta ar šādu formulējumu: «Pateicībā par Jūsu darbu un atceroties tikšanos Valsts prezidenta vizītes laikā Jēkabpils novadā, aicinām Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētāju Ervīnu Keišu, galveno ārsti Ilzi Bikovu, galveno māsu Māru Skroderi, vairāku nodaļu vadītājus un slimnīcas deleģētās medicīnas māsas uz koncertu “Mūzika Rīgas pilī. Ilona Bagele un džeza orķestris “Mirāža”” 4. maijā plkst. 17.00 Rīgas pils Svētku zālē.»

Ervīns Keišs piebilst, ka kopā ir pieteikti 10 darbinieki, atlases kritērijs bijusi dalība un līdzdarbošanās pozitīva slimnīcas tēla veidošanā prezidenta vizītes laikā. 
Valsts prezidenta kanceleja informē, ka  Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs sestdien, 4.maijā, piedalīsies Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 34.gadadienas pasākumos.

Paredzēts, ka plkst.10.30 notiks svinīgā ziedu nolikšanas ceremonija pie Brīvības pieminekļa, savukārt plkst.12 Rinkēvičs piedalīsies Saeimas svinīgajā sēdē.

Rīgas pilī plkst.15 notiks Augstāko Latvijas valsts apbalvojumu - Triju Zvaigžņu ordeņa, Viestura ordeņa un Atzinības krusta - pasniegšanas ceremonija. Plānots, ka plkst.17 notiks koncerts "Mūzika Rīgas pilī. Ilona Bagele un džeza orķestris "Mirāža"".

Valsts prezidenta kanceleja norāda, ka šis būs otrais koncerts, ko kā tradīciju Rīgas pilī ir atjaunojis Valsts prezidents. Ar koncertu tiks godināti cilvēki par savu darbu Latvijai. Šoreiz uz Rīgas pili tiek aicināti medicīnas darbinieki no Kuldīgas slimnīcas, Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības, Jēkabpils reģionālās slimnīcas un stacionāra "Biķernieki" Paliatīvās aprūpes nodaļas.

Koncertā ielūgti arī Valsts augstāko apbalvojumu saņēmēji, 4.maija Deklarācijas kluba biedri un Latvijas kultūras personības, kuras šogad atzīmēja nozīmīgas dzīves jubilejas un ar kurām Rīgā un reģionālajās vizītēs ir ticies Valsts prezidents.

Pirms 34 gadiem, 1990.gada 4.maijā, Latvijas PSR Augstākā Padome pieņēma deklarāciju "Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu", ar kuru atjaunoja 1922.gadā pieņemto Satversmi. Pēc pieciem gadu desmitiem Latvija Republika atkal kļuva par neatkarīgu un demokrātisku valsti.

Komentāri (0-1/1)

  • Ahh
    01.05.2024 02:24
    Nu tad slimnicu slegs ciet uz to dienu??

Atstājiet komentāru