2022.gada 9. decembris

Sarmīte, Tabita

Orangutāns zoodārzā ierauga grūtnieci un rīkojas neparasti (VIDEO)

Orangutāns zoodārzā ierauga grūtnieci un rīkojas neparasti (VIDEO)

Topošie vecāki Maise Naita un Džejs Klārks nesen devās pastaigā uz zoodārzu un piedzīvoja neaizmirstamu brīdi pie orangutānu būra.

 

Kamēr pāris pastaigājās pa zoodārzu, viņi piestāja pie būra, kurā atradās Rajangs – vīriešu kārtas orangutāns. Stāvot viņam priekšā, Maises Naitas, 37, puncis, kurā bērniņš atradās jau 37 nedēļas, bija piespiests pie stikla. Kā redzams video, Rahjangs no puncīša nespēja nolaist ne acu.

 

Vēlāk orangutāns liecas tuvāk stiklam un noskūpsta vietu, kur aiz tā ir grūtnieces vēders – pie tam divas reizes! Fonā pāris sirsnīgi smejas par notikušo.
Klārks centās noskaidrot, vai orangutāns tā vienkārši dara, vai arī ir sajutis, ka puncī ir bērniņš, tādēļ piespieda pie stikla arī savu vēderu – par to orangutāns gan nebija priecīgs, tikai uzmeta vīrietim neizpratnes pilnu skatienu. Bet, kad Maise vēlreiz piespieda savu punci pie stikla, orangutāns to atkal noskūpstīja.

 

Pāris saka, ka šāda uzmanības izrādīšana un maigums viņus ir aizkustinājis. “Patiesi īpašs dzīvnieks, kurš aizkustināja mūsu sirdis,” saka Maise.

 

Avots: www.womansday.com

 

 

Atstājiet komentāru