2022.gada 10. augusts

Audris, Brencis, Inuta

Tuvākās dienas būs vēsas un snigs; Lieldienās temperatūra paaugstināsies

Tuvākās dienas būs vēsas un snigs; Lieldienās temperatūra paaugstināsies

Tuvākajās dienās, sākoties Lieldienu brīvdienām, kļūs vēsāks un daudzviet gaidāms neliels sniegs, bet tieši Lieldienās temperatūra paaugstināsies, liecina prognozes.
Ceturtdienas naktī Latviju šķērsos aukstā atmosfēras fronte, visā valstī gaidāms lietus, kas uz rīta pusi, sākot no valsts ziemeļiem, pāries slapjā sniegā. Dienā nokrišņi turpināsies valsts dienvidu daļā, vietām īslaicīgi var veidoties neliela sniega kārtiņa. Gaisa temperatūra ceturtdien nepārsniegs +4..+9 grādus, vietām Latgalē, kur visa diena būs apmākusies un turpināsies nokrišņi, pat pēcpusdienā būs tikai +2..+3 grādi.

Piektdien un sestdien biežāk parādīsies saule, tomēr daudzviet īslaicīgi nokrišņi turpināsies - gan lietus, gan daudzviet arī sniegs. Naktīs atgriezīsies neliels sals, temperatūrai noslīdot līdz 0..-5 grādiem, vietām piekrastē tā saglabāsies kādu grādu virs nulles, dienās pārsvarā +4..+9 grādi.

Pirmajās un Otrajās Lieldienās kļūs siltāks un temperatūra pēcpusdienās daudzviet būs ap +10 grādiem un nokrišņu nebūs, bet kļūs vējaināks.

Atstājiet komentāru