2024.gada 22. maijs

Emīlija, Zenots

Latgales Tūrisma balvas 2022 saņēmējs - Līvānu Stikla un amatniecības centrs

Latgales Tūrisma balvas 2022 saņēmējs - Līvānu Stikla un amatniecības centrs

Tūrisma konferencē un Tūrisma gada balvu pasniegšanā satikās Latvijas un Latgales tūrisma profesionāļi. Šogad Latgales Tūrisma konference un Tūrisma gada balvu konferencē piedalījās Latvijas un Latgales tūrisma eksperti un praktiķi, tostarp arī LIAA Tūrisma departamenta vadītāja Inese Šīrava, Radošās digitālās aģentūras WRONG sociālo mediju nodaļas vadītājs Meisters, Latgales Tūrisma asociācijas priekšsēdētāja Jeļena Kijaško, Latvijas Universitātes pētnieks un Latvijas Ekotūrisma savienības pārstāvis Dr.geogr. Ēriks Leitis, kā arī citi tūrisma eksperti. Konferenci un balvu pasniegšanu organizē LIAA Tūrisma departaments un Latgales Tūrisma asociācija.

Kodolīgi apkopojot tūrisma konferencē izskanējušās idejas un secinājumus – tūrisma nozare lēnām, tomēr sāk atkopties pēc pandēmijas ietekmes, un kopumā Latgalē pēdējo divu gadu laikā ir tapuši 28 jauni ar tūrismu saistīti piedāvājumi. Latgales Tūrisma asociācija turpina plānveidīgi īstenot reģionu popularizējošas aktivitātes, pirmkārt, tieši vietējā Latvijas līmenī, kā arī vairākos prioritārajos ārzemju mērķtirgos. Latgales Tūrisma asociācija ir LIAA Tūrisma departamenta reģionālais partneris, un, pateicoties kvalitatīvajai kopsadarbībai nacionāla līmeņa tūrisma politikas īstenošanā, Latgales reģions nostiprina savas pozīcijas, kā atpazīstams un interesants tūrisma galamērķis.

Šogad uz Tūrisma balvu 2022 septiņās nominācijās pretendēja 34 Latgales tūrisma nozares uzņēmēji. Balstoties uz žūrijas vērtējumu, Gada balvas saņēmēji 2022. gadā ir:

Tūrisma profesionālis – Gide Irēna Kjarkuža (Preiļu novads)
Labākā tūristu mītne pilsētā – VINService apartamenti (Rēzekne)
Labākā tūristu mītne laukos – Naktsmītne Lielbornes muiža (Augšdaugavas novads)
Labākais jaunais tūrisma objekts – Atpūtas un izklaides parks “Škaldi” (Balvu novads)
Gada tūrisma uzņēmējs – “Organic Products” (Ludzas novads)
Labākais tūrisma produkts – Līvānu stikla un amatniecības centrs (Līvānu novads)
Lolitas Kozlovskas izcilības balva tūrismā – Zirgu sēta "Klajumi" (Krāslavas novads).
Priecājamies un lepojamies par mūsu novada uzņēmējiem un to augsto novērtējumu!  

Avots: livani.lv

Atstājiet komentāru