2023.gada 1. oktobris

Lāsma, Zanda, Zandis

Fotoreportāža: Latvijas rallijkrosa kausa 3. posms Biržos (PAPILDINĀTS)

Fotoreportāža: Latvijas rallijkrosa kausa 3. posms Biržos (PAPILDINĀTS)

(Papildināts ar informāciju par sacensību rezultātiem)

 

Biržos noticis Latvijas Rallijkrosa kausa 3.posms, uzvaras gust Joelis, Safonovs un Spīķis

 

 Sestdien, 20.augustā Salas novada Biržos, trasē “Baroni” tika aizvadīts Latvijas Rallijkrosa kausa 3.posms. Sacensības norisinājās trīs klasēs – “LADA RX”, kur uzvaras laurus plūca jēkabpilietis Ivars Joelis; “Super 1600”, kur uz pjedestāla pirmās vietas redzējām Reini Safonovu un “Touring 2000”, kur labākais – Juris Spīķis.

 

"Super 1600" fināls

Vieta Sportists Rezultāts
1. Reinis Safonovs 6 apļi
2. Edijs Ošs +5.997
3. Eliss Dukaļskis +9.478
4. Kajus Samsonas +16.424
5. Viktors Ellers +30.097

 

"Super 1600" klasē startēja pieci dalībnieki, kā minēts, finālā uzvaras laurus plūca Reinis Safonovs. Kopā ar Reini uz pjedestāla arī Edijs Ošs un Eliss Dukaļskis.

 

"Touring 2000" fināls

Vieta Sportists Rezultāts
1. Juris Spīķis 6 apļi
2. Vytautas Samsonas +7.903
3. Jānis Ikers +9.473
4. Mārtiņš Lapiņš +12.276
5. Artūrs Pumpurs +20.979
6. Kristaps Grunte +23.680

 

“Touring 2000” klasē startēja 10 dalībnieki. Labākais sniegums “Touring 2000” klasē Jurim Spīķim, Juris stabilu pārsvaru izrādīja jau kvalifikācijā, pēc tam arī pusfinālā un, protams, finālā. Aiz Jura ierindojās dalībnieks no Lietuvas – Vytautas Samsonas, aiz kura, savukārt, Jānis Ikers.

 

LADA RX” fināls

Vieta Sportists Rezultāts
1. Ivars Joelis 6 apļi
2. Reinis Nitišs +1.368
3. Valters Liepiņš +6.619
4. Ivo Traubergs +7.273
5. Jānis Bergs +9.470
6. Ronalds Baldiņš +12.512

 

Šo sacensību visplašāk pārstāvētākajā un populārākajā klasē “LADA RX” startēja 24 dalībnieki. Kvalifikācijas un fināla braucienos ātrākos rezultātus uzrādīja Pasaules rallijkrosa čempionāta dalībnieks Reinis Nitišs. Savukārt finālā ar 1,37 sekunžu pārsvaru uzvaras laurus plūca jēkabpilietis Ivars Joelis, Reini atstājot 2. vietā. Trešo vietu šajā klasē ieņēma Valters Liepiņš. Šajā klasē startēja arī Haralds Šlēgelmilhs un viņa komandas biedrs, viesis no Gruzijas – Shota Abkhazava, diemžēl, viņi finālbraucienos neiekļuva.

 Īpašu paldies vēlamies teikt: Aivim Grebskim, Jēkabpils pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecības nodaļas meitenēm par interesanto radošo darbnīcu bērniem, Jēkabpils brīvprātīgajiem jauniešiem, Ievai Lapiņai par darbu ar medijiem un pasākuma atspoguļošanu mūsu sociālajos tīklos un mājas lapā, Salas novada jaunatnes lietu speciālistei un brīvprātīgajiem jauniešiem, Ivo un Uģim Traubergiem, Matīsam Vasilim, Emīlam Karasevam, Laurim Upeniekam, Raineram Ragainim, Jānim Iļjinam, Robertam Stalidzānam, Mārcim Muktupāvelam, LAF krosa komisijai, Viesturam Kundziņam un Marekam Dainim par sacensību dienas vadīšanu un skatītāju informēšanu, kā arī visiem, visiem SKN Sports biedriem!

Protams, liels paldies mūsu atbalstītājiem: Salas novada pašvaldībai, SIA "ASTARTE-NAFTA", SIA "Aldaris", Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA "LC Būve", SIA "Sedumi", SIA "Huberts", SIA "Dižmežs", "Zīlānietis", SIA "Silpec", SIA "GJ Grupa". Pasākuma draugiem: SIA "Ošukalns", SIA "Ošukalns celtniecība", Torley, SIA "Aidava", SIA "Brēķu studenti", SIA "DLLA", SIA "Jēkabpils PMK", SIA "Miķelāni bekons", laikraksts "Ceturtdiena", "Venden", "Red bull", "Tomato pica", t/c “Sēlija”, t/c “Sala”, "Ātruma cilts", SIA "Aija audio", kā arī šo ikmēneša izdevumu "Vērtīgs", oficiālajam medijam “Jaunais Vēstnesis”, kā arī oficiālajam radio “Radio1”.

 Paldies visiem sacensību viesiem, dalībniekiem un apmeklētājiem, uz tikšanos nākamgad! 

Foto: Jānis Lācis

Atstājiet komentāru