2022.gada 26. septembris

Gundars, Knuts, Kurts

Reinis Nitišs un All-Inkl.com Münnich Motorsport vienojas par līguma laušanu

Reinis Nitišs un All-Inkl.com Münnich Motorsport vienojas par līguma laušanu

Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta dalībnieks Reinis Nitišs un Vācijā bāzētā All-Inkl.com Münnich Motorsport komanda vienojušies par sadarbības līguma laušanu. Sākotnējā vienošanās paredzēja, ka Nitišs ar jaunuzbūvēto Seat Ibiza RX automašīnu aizvadīs pilnu čempionāta sezonu, taču pēc abpusējas vienošanās sadarbība tiks pārtraukta jau pēc šajā nedēļā notiekošā Bretagne World RX of France.

"Jau pirms sezonas es zināju, ka attīstīt jaunu auto būs liels izaicinājums. Sezonas laikā esam spēruši daudzu soļus uz priekšu un guvuši jaunas atziņas un neatsveramu pieredzi. Diemžēl šie soļi nav nesuši mums rezultātu uz kādu bijām cerējuši, tādēļ esmu nolēmis pārnest savu fokusu uz 2017. gada sezonu. Vēlos pateikties Renē Minniham un visai All-Inkl.com Münnich Motorsport komandai par sadarbību un bieži arī nesavtīgu darbu, attīstot jauno auto!" stāsta jēkabpilietis Reinis Nitišs.

Atlikušajā sezonā All-Inkl.com Münnich Motorsport turpinās darbu pie auto attīstības un Nitiša vietu komandā ieņems citi piloti. Tikmēr Reinis Nitišs apstiprinājis, ka 1. un 2. oktobrī noteikti piedalīsies mājas sacīkstēs Neste World RX of Latvia un sola savus tuvākos plānus atklāt jau drīzumā.

Reiņa Nitiša starts FIA pasaules rallijkrosa čempionātā iespējams, pateicoties atbalstam, ko sniedz Lattelecom, Ošukalns un Sonora, kā arī Jēkabpils Dome, Autobrava, Eibe-L, Hertz, Latvijas Gāze, OK Būvmateriāli, Z-Light, RA EVENTS un SMS Credit. Informatīvo atbalstu nodrošina DELFI un Zebra.

Tikai Lattelecom klientiem pieejamajā kanālā Best4Sport TV tiks translēti visi 12 FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posmi. Lattelecom ir FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posma Neste World RX of Latvia (1.-2. oktobris, 2016) atbalstītājs, un pasākuma norises vietā nodrošinās mūsdienu tehnoloģijas. Lattelecom atbalsta arī Reini Nitišu, kurš 2016. gadā startē FIA pasaules rallijkrosa čempionātā.

Vairāk par Reiņa Nitiša gaitām un sacensībām uzzināsiet interneta mājaslapā www.reinisnitiss.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @ReinisNitissRX, Facebook /ReinisNitissOfficial, YouTube /ReinisNitissOfficial un Instagram /reinisnitiss.

###

Vairāk informācijas: Jānis Unbedahts, RA EVENTS, +371 26557801, janis@raevents.lv

Atstājiet komentāru