2021.gada 27. janvāris

Ildze, Ilze, Izolde

Šonakt Saukas pagastā nodega šķūnis, kurā atradās granulu ražošanas iekārta

Šonakt Saukas pagastā nodega šķūnis, kurā atradās granulu ražošanas iekārta

Pagājušajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, vienu uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums, portāla Radio1.lv redakciju informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste. Šonakt plkst. 03.01 Viesītes un Neretas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Viesītes novada Saukas pagastu, kur dega šķūnis. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka koka šķūnis jau deg pilnā 51 m2 platībā. Šķūnī atradās granulu ražošanas iekārta un sadzīves mantas. Dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 05.20.

Vakar Dobeles novada Naudītes pagastā ugunsdzēsēji glābēji no apmēram trīs metrus dziļas akas izcēla stirnu. Kad ugunsdzēsēji glābēji iekļuva akā, viņi dzīvnieku apsedza ar segu un izcēla ārā. Pēc tam stirna tika palaista brīvībā. 

Aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 32 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu, 11 uz glābšanas darbiem, bet astoņi izsaukumi bija maldinājumi.

Foto: Ilustratīvs attēls

Atstājiet komentāru