2022.gada 10. augusts

Audris, Brencis, Inuta

Komforts jūsu mājās vasarā: saules aizsargžalūzijas, insektu sieti un citi risinājumi 

Komforts jūsu mājās vasarā: saules aizsargžalūzijas, insektu sieti un citi risinājumi 

Lai vasaru savā mājoklī jūs varētu izbaudīt pilnībā, ir vērts parūpēties par dažiem labiekārtošanas risinājumiem, kas ikdienu un atpūtu padarīs ne tikai komfortablāku, bet arī drošāku. Kvalitatīvus materiālus jūsu mājas un pagalma aprīkošanai piedāvā “RIPO International” – vietējais uzņēmums ar 30 gadu pieredzi.

Saules aizsargžalūzijas – pasargās telpas no sakaršanas

Aizsargžalūzijas nav tas pats, kas tradicionālās žalūzijas, ko stiprina telpu iekšpusē. Saules aizsargžalūzijas ir risinājums, ko izmanto ēkas ārpusē, tās stiprina pie ēkas fasādes, radot regulējamu barjeru ēkas stiklotajām konstrukcijām. Tās rada fizisku barjeru, kas aiztur saules radīto gaismu un siltumu jau ēkas ārpusē, neļaujot sakarst ne stiklam, ne aizkariem, ne pašai telpai. Aizsargžalūzijas pieejamas gan ar regulējamām, gan neregulējamām lamelēm. Regulēt tās iespējams ar savām vajadzībām piemērotāko veidu – ar roku, ar pogu, pulti vai “gudrās mājas” sistēmu. Regulējot lameļu leņķi, iespējams radīt telpā vēlamo apgaismojuma un siltuma daudzumu. Būtiskākās šo žalūziju priekšrocības:
- telpa tiek atvēsināta bez kondicioniera palīdzības;
- efektīvi iespējams kontrolēt gaismas daudzumu telpā;
- tiek nodrošināts lielāks privātums jums un jūsu ģimenei;
- telpās nekrājas putekļi, kas aktuāli aizkariem un iekšējām žalūzijām.

“RIPO International” sortimentā pieejamas dažāda veida ārējās žalūzijas, kuras varat izvēlēties atbilstoši savai gaumei un mājokļa arhitektūrai.

Insektu sieti logiem un balkona durvīm

Efektīvākais veids, kā novērst odu, mušu, bišu, lapseņu, naktstauriņu un citu lidoņu nevēlamo ciemošanos mājoklī, ir insektu siets, kas tiek uzstādīts loga veramajai daļai un arī durvīm, piemēram, balkonam, vasarnīcai vai terasei. Insektu sieta priekšrocība ir augsta kvalitāte ar garantētu efektivitāti un iespēju pilnība aizmirst par knišļiem daudzu sezonu garumā dzīvoklī, privātmājā, vasarnīcā, lauku mājā, birojā un citviet. Insektu sieti neprasa īpašu kopšanu vai regulāru apkopi. “RIPO International” klāstā ir vairāki vēršanās varianta dizaini gan loga, gan durvju sietiem atkarībā no vēlmēm un izmantošanas biežuma.

Pergolas un markīzes āra atpūtas zonai

Ja jūsu privātīpašumā ir dārzs vai terase, tad vasarā noteikti vēlaties tajā pavadīt pēc iespējas vairāk laika, baudot sauli, atpūtu ar ģimeni un draugiem, ieturot maltītes. Lai uzturēšanās dārzā un uz terases būtu komfortabla jebkuros apstākļos, varat to aprīkot ar markīzi vai pergolu.

Ja vēlaties klasisku nojumi vasaras sezonai uz terases, tad piemērota būs markīze. To atliek tikai aizbīdīt ciet, kad tā nav nepieciešama. Markīzi var darbināt manuāli ar rokas kurbuli vai aprīkot ar automātiku. “RIPO International” piedāvā vairākus markīzes modeļus, plašu audumu krāsu un dizainu klāstu – jūs noteikti atradīsiet savai gaumei un īpašumam piemērotāko.

Pergola ir lielāks, taču arī iespaidīgāks un funkcionālāks ieguldījums. Šī izturīgā metāla konstrukcija ar jumtu, kas sastāv no grozāmām lamelēm un iebūvētu lietusūdens novadi stabos, var papildināt ar teju visu, kas ir padomā. Pergolu var uzstādīt kā brīvi stāvošu vai piekļautu pie sienas, aprīkot ar sānsienām un pat iebūvētu apgaismojumu un audio sistēmu. “RIPO International” piedāvā divu pārbaudītu pergolu ražotājus no Polijas un Beļģijas – katrs savā cenu kategorijā un ar unikālām dizaina iespējām.

Teritorijas vārti – īpašuma, bērnu un mājdzīvnieku drošībai

Vasarā mājas piegulošā teritorija tiek izmantota daudz aktīvāk, tajā uzturas bērni, mājdzīvnieki, tiek svinēti svētki, spēlētas spēles. Tāpēc, ja jūsu īpašumam vēl nav teritorijas vārtu, tad ir vērts par tiem padomāt. Kvalitatīvi teritorijas vārti ir ilgmūžīgs ieguldījums īpašuma izskatā un drošībā, jo pasargā no tā, ka bērni vai dzīvnieki nokļūst bīstamās situācijās uz ielas, kā arī neļaus teritorijā iekļūt nepiederošām personām.

Ieskatieties “RIPO International” mājaslapā un iepazīstieties ar plašo piedāvājumu, lai izvēlētos piemērotākos risinājumus jūsu mājokļa labiekārtošanai.