2022.gada 5. jūlijs

Andžejs, Andžs, Edīte, Esmeralda

Salas pagastā pieķerts autovadītājs 2,82 promiļu reibumā, Jēkabpilī no privātmājas nozagti 150 metri kabeļa

Salas pagastā pieķerts autovadītājs 2,82 promiļu reibumā, Jēkabpilī no privātmājas nozagti 150 metri kabeļa

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknī saņemta informācija par 18 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 11 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 5 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums bez fiziski cietušām personām, informē VP ZRP vecākā spaeciāliste Dace Kalniņa.

Kā liecina sākotnējā informācija, 1. aprīlī Jēkabpilī, Lielās un Mežāres ielas krustojumā, vīrietis vadīja automašīnu „Nissan Almera”, būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 0,97 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un autovadītājam piemērots transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums. 

Kā liecina sākotnējā informācija, 2. aprīlī Jēkabpils novada Vīpes pagastā uz autoceļa Zilāni – Galvānkalns vīrietis vadīja automašīnu „Audi A4”, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Autovadītājs, 1989. gadā dzimis vīrietis, gāja bojā notikuma vietā, savukārt pasažiere negadījumā guva traumas un tika nogādāta ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess. 

Kā liecina sākotnējā informācija, 2. aprīlī Jēkabpils novada Salas pagastā vīrietis vadīja automašīnu „Toyota Avensis”, būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 2,82 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un vīrietim apturētas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības.  

Kā liecina sākotnējā informācija, 2. aprīlī Jēkabpilī, Ķieģeļu ielā, no privātīpašuma tika nozagti 150 metri elektrības kabeļa. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus. 

Kā liecina sākotnējā informācija, 3. aprīlī Jēkabpilī, Rēzeknes ielā, vīrietis vadīja automašīnu „Audi A6”, būdams alkohola reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Atstājiet komentāru