2022.gada 3. jūlijs

Benita, Everita, Sulamīte, Verita

Jēkabpilī jauniete, vadot elektroskrejriteni, avarē un gūst traumas

Jēkabpilī jauniete, vadot elektroskrejriteni, avarē un gūst traumas

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknī saņemta informācija par 20 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 10 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 7 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums, kurā cietusi viena persona, informē VP ZRP vecākā speciāliste Dace Kalniņa. 

Kā liecina sākotnējā informācija, 25. aprīlī Jēkabpilī, Rīgas ielā, jauniete, vadot elektroskrejriteni, nokrita un guva traumas. Pēc negadījuma jauniete tika nogādāta ārstniecības iestādē. 

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē saņemta informācija par 114 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā  pieņemti 60 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 38 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess. Reģistrēti 12 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā gadījumā ir cietusi viena persona. Reģistrēta viena velosipēda zādzība.

Foto: Ilustratīvs attēls

Atstājiet komentāru