2022.gada 25. jūnijs

Maiga, Milija

Mežārē, pieķerot motociklistu pie stūres dzērumā, sākts kriminālprocess, Jēkabpilī nozagts velosipēds

Mežārē, pieķerot motociklistu pie stūres dzērumā, sākts kriminālprocess, Jēkabpilī nozagts velosipēds

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknī saņemta informācija par 10 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 16 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 7 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, informē VP ZRP vecākā speciāliste Dace Kalniņa.   

Kā liecina sākotnējā informācija, 26. aprīlī Jēkabpils novada Mežāres pagastā vīrietis vadīja motociklu, būdams 1,38 promiļu reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess. 

Kā liecina sākotnējā informācija, 26. aprīlī Jēkabpilī, Jaunajā ielā, tika nozagts velosipēds. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus. 

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē saņemta informācija par 86 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā  pieņemti 62 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 27 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti 9 ceļu satiksmes negadījumi bez fiziski cietušām personām. Reģistrēta viena velosipēda zādzība.  

Atstājiet komentāru