2022.gada 5. jūlijs

Andžejs, Andžs, Edīte, Esmeralda

Policisti vairākās kratīšanās Aizkraukles un Jēkabpils novadā izņem alkoholu un cigaretes

Policisti vairākās kratīšanās Aizkraukles un Jēkabpils novadā izņem alkoholu un cigaretes

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki, turpinot aktīvu darbu saistībā ar akcīzes preču nelegālu apriti, iepriekš sāktu kriminālprocesu ietvaros veica trīs kratīšanas Aizkraukles novadā un vienu – Jēkabpils novadā. Likumsargi atrada un izņēma nelikumīgu alkoholu, cigaretes, destilācijas iekārtas, šaujampulveri un munīciju. Visos gadījumos turpinās pirmstiesas izmeklēšana, informē VP ZRP vecākā speciāliste Dace Kalniņa. 

Aizkraukles novadā policisti veica kratīšanu, kuras laikā tika atrasti un izņemti 293,9 litri nelikumīga alkohola, kura kopējais absolūtā spirta daudzums sastāda 60,336 litrus, kā arī viena destilācijas iekārta. 

Aizdomās, ka personas nodarbojas ar nelegālas izcelsmes tabakas izstrādājumu tirdzniecību, policisti veica divas kratīšanas Pļaviņās. Vienā adresē tika atrastas un izņemtas 100 „Premjer”cigaretes ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām. Savukārt citā adresē tika atrastas un izņemtas 9180 „Premjer”cigaretes ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām, kā arī 104 dažāda kalibra patronas un viena kastīte ar šaujampulveri. Munīcijai un šaujampulverim ir nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes. 

Vēl vienu kratīšanu policisti veica Jēkabpils novada Salas pagastā, kur aizdomās par pašizgatavotu alkoholisko dzērienu realizēšanu bez attiecīgas atļaujas tika pārbaudīta viena persona. Likumsargi atrada un izņēma 2400 „Rothmans” cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām, kā arī 571,8 litrus nelikumīga alkohola un divas destilācijas iekārtas. Alkoholam ir nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes.

Atstājiet komentāru