2023.gada 6. februāris

Dace, Dārta, Dora

Treniņa laikā Jēkabpils tirgū topošais dienesta suns Apollo Dark atrod nelegālās cigaretes (FOTO)

Šobrīd darbam policijā tiek gatavots jauns vācu aitu šķirnes suns Apollo Dark. Topošajam dienesta sunim decembra sākumā palika četri mēneši, un viņš, svinot savu īpašo dienu, slēptuvē kādā tirdzniecības vietā Jēkabpils tirgus teritorijā atrada 4600 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām, informē VP ZRP vecākā speciāliste Dace Kalniņa.

Treniņa nolūkā Apollo Dark ir apmeklējis Jēkabpils tirgu jau iepriekš. Šoreiz tas vainagojās ar sekmīgu rezultātu. Likumsargi kopumā izņēma 1600 cigaretes „Prince”, 800 cigaretes „NZ”, 800 cigaretes „Premier”, 600 cigaretes „Winston”, 600 cigaretes „Minsk” un 200 cigaretes „Queen”. Policijā par notikušo ir sākts administratīvā pārkāpuma process. 

Pašlaik Apollo Dark saimnieks, Kinologu nodaļas Zemgales grupas inspektors Gints Vuškāns, apmāca suni, lai viņš varētu nokārtot testus un kļūtu par pilntiesīgu policijas dienesta suni – narkotiku un nelegālo cigarešu meklētāju, turpinot esošā dienesta suņa Darvina misiju. 

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes darbinieku aktīvais darbs saistībā ar akcizēto preču nelegālu apriti ir rezultējies ar panākumiem. Šogad vienpadsmit mēnešos policisti Jēkabpilī atraduši un no nelegālās aprites kopumā izņēmuši 40 842 cigaretes, kas, salīdzinājumā ar 2021. gadu ir vairāk nekā uz pusi mazāk. Pērn tādā pašā laika posmā Jēkabpilī no nelegālās aprites kopumā tika izņemtas 86 995 cigaretes. 

Policijas foto

Komentāri (0-3/3)

 • Mda
  07.12.2022 18:29
  apmāca suni, lai viņš varētu nokārtot testus un kļūtu par pilntiesīgu policijas dienesta suni – narkotiku un nelegālo cigarešu meklētāju, turpinot esošā dienesta suņa Darvina misiju. -------------------------------------------------------------------- Jau tik mazam krimlietas jādara...
 • Hi hi
  07.12.2022 11:53
  Bet, kur vainīgie? Vainīgais itin nevainīgs stāv malā. Suņuks malacis.
 • Nukse
  07.12.2022 11:36
  Mazulītis....jau tik gudrs.....!!!!

Atstājiet komentāru