2024.gada 22. maijs

Emīlija, Zenots

Jēkabpils novadā brīvdienās notikuši vairāki ceļu satiksmes negadījumi

Jēkabpils novadā brīvdienās notikuši vairāki ceļu satiksmes negadījumi

Valsts policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Rūta Strautniece informē, ka pagājušās nedēļas nogalē un brīvdienās Jēkabpils novadā notikuši vairāki ceļu satiksmes negadījumi, kuros cilvēki nav cietuši, bojāti transporta līdzekļi.

12. janvārī īsi pēc pulksten 15.00 Jēkabpils novadā, Rubenes pagastā kāds 1992. gadā dzimis vīrietis vadīja “Audi” markas automašīnu, būdams 2,10 promiles lielā alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Par šo pārkāpumu uzsākts kriminālprocess.

13. janvārī īsi pirms pulksten 17.00 Jēkabpilī kāds nenoskaidrots transportlīdzekļa vadītājs, vadot nenoskaidrotu transportlīdzekli, uzbrauca stāvošai “Volkswagen” markas automašīnai un atstāja negadījuma vietu, neziņojot par to likuma noteiktajā kārtībā. Par notikušo uzsākts administratīvā pārkāpuma process.  

14. janvārī neilgi pirms pulksten 02.00 Jēkabpilī kāds 1998. Gadā dzimis vīrietis vadīja “Toyota” markas automašīnu, netika gala ar transportlīdzekļa vadību, kā dēļ nobrauca no ceļa braucamās daļas un uzbrauca stabam. Ceļu satiksmes negadījumā neviena persona fiziski necieta. Par notikušo uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Atstājiet komentāru