2023.gada 2. jūnijs

Emma, Lība

Jēkabpils reģionālajā slimnīcā atzīmē mediķu dienu (FOTO)

Jūnija mēneša trešajā svētdienā savus profesionālos svētkus svin mediķi. Latvijā Medicīnas darbinieku diena oficiāli kalendārā tika iekļauta 2011. gadā. Jēkabpils reģionālajā slimnīcā Medicīnas darbinieku diena aizvadīta ar dažādām svētku aktivitātēm.

Jau par tradīciju Jēkabpils reģionālajā slimnīcā kļuvuši muzikālie pārsteigumi, kas priecē darbiniekus Mediķu dienā un Ziemassvētkos. Šoreiz Medicīnas darbinieku dienā – 19.jūnijā – Jēkabpils slimnīcas mediķus sveica mūziķis Miks Dukurs, sniedzot koncertu un iepriecinot gan slimnīcas darbiniekus, gan pacientus.

Savukārt 20.jūnijā tika sumināti tie Jēkabpils reģionālās slimnīcas darbinieki, kuru darba stāžs jau sniedzas apaļā gadu desmitā – kopumā 39 darbinieki, kuri Jēkabpils reģionālajā slimnīcā nostrādājuši 10, 20, 30 un 40 darba gadus, liecina informācija Jēkabpils reģionālās slimnīcas mājaslapā.

Savukārt Jēkabpils reģionālās slimnīcas arodorganizācija slimnīcas esošajiem un bijušajiem darbiniekiem organizēja svinīgu pasākumu Krustpils kultūras centrā. Tā laikā ar Jēkabpils novada pašvaldības pateicības rakstiem par profesionalitāti, godprātīgu attieksmi, par ieguldījumu darbā tika sumināti pieci Jēkabpils reģionālās slimnīcas darbinieki, kā arī pasākuma apmeklētājiem bija iespēja noskatīties Jēkabpils Tautas teātra izrādi “Trīnes grēki” Intas Ūbeles režijā.

Paldies ikkatram darbiniekam Jēkabpils reģionālā slimnīcā par nesavtīgo darbu, rūpēm un profesionalitāti, lai nodrošinātu kvalitatīvu veselības aprūpi ikvienam iedzīvotājam un turpinātu attīstīt un pilnveidot mūsu slimnīcas sniegtos ārstniecības un veselības veicināšanas pakalpojumus!

Avots; Teksts un foto - jrslimnica.lv

Atstājiet komentāru