2023.gada 2. jūnijs

Emma, Lība

Brīvdienās Variešu pagastā dzēsts ugunsgrēks daudzstāvu ēkas dzīvoklī

Brīvdienās Variešu pagastā dzēsts ugunsgrēks daudzstāvu ēkas dzīvoklī

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 1. jūlija plkst. 6.30 līdz 4. jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 15 izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, 11 uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste.

Piektdien Jelgavas novada Cenu pagastā dega sausā zāle 900 m2 platībā, savukārt Jēkabpils novada Variešu pagastā trīstāvu dzīvojamās mājas dzīvoklī dega sadzīves mantas 0,01 m2 platībā. 

Piektdien vakarā pēc ceļu satiksmes negadījuma Rīgas ielā Jēkabpilī ugunsdzēsēji glābēji ar absorbenta palīdzību savāca eļļu, kas bija izlijusi apmēram 15 m2 platībā. 
Sestdien vakarā Dobeles novada Īles pagastā dega vieglā automašīna 6 m2 platībā. Neilgi pēc tam Upes ielā Dobelē pēc ceļu satiksmes negadījuma ugunsdzēsēji glābēji atvienoja avarējušo automašīnu akumulatora klemmes, ar vinčas palīdzību novilka automašīnu no brauktuves un veica ceļa sakārtošanas darbus. Cilvēki no automašīnām bija izkļuvuši pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās. 

Svētdien pēcpusdienā pēc ceļu satiksmes negadījuma Jelgavas novada Glūdas pagastā ugunsdzēsēji glābēji apsekoja, vai no autobusa nenotiek šķidrumu noplūde un atvienoja akumulatora klemmes. Noplūde netika konstatēta, kā arī cilvēki no tā bija izkļuvuši ārā pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās.

Aizvadītajās diennaktīs VUGD kopumā saņēma 163 izsaukumus – 36 uz ugunsgrēku dzēšanu, 86 uz glābšanas darbiem, bet 41 izsaukumi bija maldinājums.

Atstājiet komentāru