2023.gada 8. decembris

Gunārs, Gunis, Vladimirs

Jēkabpilī, Viestura ielā dzēsts ugunsgrēks saimniecības ēkā

Jēkabpilī, Viestura ielā dzēsts ugunsgrēks saimniecības ēkā

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 9. marta plkst. 6.30 līdz 10. marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona pārvalde saņēma piecus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums, portālu Radio1.lv informēja VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Sešos vakarā Viestura ielā Jēkabpilī vienstāva saimniecības ēkā dega pārsegums un siltumizolācija 3 m2 platībā. Septiņos vakarā Aizkraukles novada Skrīveru pagastā vienstāva dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1 m2 platībā. 

Plkst. 00.08 VUGD saņēma informāciju, ka Tukuma novada Irlavas pagastā divstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī ir izcēlies ugunsgrēks. Iekļūstot dzīvoklī, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg sadzīves mantas un siena 5 m2 platībā. No sadūmotā un degošā dzīvokļa izglābts cilvēks, kurš ugunsgrēkā cieta un nodots Neatliekamās medicīniskas palīdzības dienesta mediķiem. Ugunsgrēka dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 02.08 un tajos piedalījās arī Jaunpils brīvprātīgie ugunsdzēsēji. Diemžēl mājoklī ugunsdzēsēji glābēji nedzirdēja skanam dūmu detektoru. 

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 35 izsaukumu – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, 14 uz glābšanas darbiem, bet deviņi izsaukumi bija maldinājumi.

Atstājiet komentāru