2024.gada 24. jūlijs

Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne

Dzelzceļa remontu dēļ būs izmaiņas pasažieru vilcienu kustībā vairākās līnijās, arī Krustpils-Rīga

Dzelzceļa remontu dēļ būs izmaiņas pasažieru vilcienu kustībā vairākās līnijās, arī Krustpils-Rīga

Saistībā ar valsts AS "Latvijas dzelzceļš" plānotajiem dzelzceļa infrastruktūras modernizācijas darbiem vilcienu kustības ātruma paaugstināšanai posmā Lielvārde - Skrīveri no 13. maija līdz 5. jūnijam ieviestas izmaiņas vilcienu kustībā Tukuma, Daugavpils, Indras, Rēzeknes, Zilupes, Madonas, Gulbenes un Aizkraukles virzienā, informēja "Pasažieru vilciens".

Posmā Lielvārde – Aizkraukle atsevišķos gadījumos pasažieru pārvadājumi tiks nodrošināti ar autobusiem.

Kopumā plānoto dzelzceļa modernizācijas darbu posmā Lielvārde – Skrīveri dēļ no 13. maija līdz 5. jūnijam ieskaitot tiks ietekmēta atsevišķu vilcienu kustība šādos maršrutos:

Rīga – Sloka, Rīga – Dubulti, kā arī Tukums II – Rīga, Ķemeri – Rīga, Sloka – Rīga un Dubulti – Rīga. Tukuma dzelzceļa līnijā tiks atcelti atsevišķi vilcienu reisi pilnā maršrutā vai tā posmā un attiecīgajā posmā norīkoti jauni reisi citā laikā. Tāpat atsevišķi reisi tiks izpildīti katru dienu, nevis tikai darbdienās vai brīvdienās. Detalizētāka informācija par vilcienu kustības izmaiņām Tukuma dzelzceļa līnijā pieejama "Vivi" mājaslapā.

Rīga – Daugavpils, Rīga – Krāslava, Rīga – Indra, kā arī Indra – Rīga, Krāslava – Rīga, Daugavpils – Rīga, Līvāni – Rīga, Zilupe – Rīga, Rēzekne II – Rīga, Krustpils – Rīga, Gulbene – Rīga un Madona – Rīga. Virzienā no Rīgas būtiskākās izmaiņas sāksies no Lielvārdes, vilcieniem vēlāk iebraucot galapunktos, savukārt virzienā uz Rīgu vilcieni no galapunkta aties agrāk, galvaspilsētā iebraucot pēc saraksta. Vienlaikus svētdienās tiks atcelts vilciens Līvāni – Rīga. Detalizētāka informācija par vilcienu kustības izmaiņām minētajos maršrutos pieejama "Vivi" mājaslapā.

Rīga – Aizkraukle, Rīga – Lielvārde, kā arī Aizkraukle – Rīga, Lielvārde – Rīga un Ogre – Rīga. Aizkraukles dzelzceļa līnijā posmā Aizkraukle – Lielvārde noteiktās rīta un pēcpusdienas stundās darbdienās tiks atcelti atsevišķi elektrovilcienu reisi, pasažieru pārvadājumus abos virzienos nodrošinot ar autobusiem, kuros būs derīgas vilcienam paredzētās biļetes. Pasažieru ievērībai – autobusos nav paredzēts pārvadāt velosipēdus. Detalizētāka informācija par vilcienu kustības izmaiņām minētajos maršrutos pieejama "Vivi" mājaslapā.

"Vivi" tīmekļa vietnē un mobilajā lietotnē publicētais vilcienu kustības saraksts jau ietver minētās izmaiņas.

Atstājiet komentāru