2024.gada 22. septembris

Maigurs, Mārica, Māris

Edgars Teteris: Pretinieks salūza

29. oktobrī Baltijas Basketbola līgā (BBL) BK „Jēkabpils” izbraukuma spēlē Igaunijā tikās ar BK „Tallinna Kalev” un pārliecinoši parādīja savu pārspēku, uzvarot mājiniekus ar rezultātu 82:53.

Tā kā komandas savā starpā tikās pirmo reizi, spēles pirmā ceturtdaļa aizritēja ļoti piesardzīgi, kurā abas komandas mēģināja iepazīt viena otru. Spēles pirmais nogrieznis beidzās ar rezultātu 18:17 BK „Jēkabpils” labā.

Otrajā ceturtdaļā BK „Jēkabpils” pamazām sāka atrauties. Parādot pārākumu praktiski visos spēles komponentos, jēkabpilieši puslaiku noslēdza ar 9 punktu pārsvaru (38:29).

Otrajā puslaikā „lūši” turpināja iesākto, noslēdzot trešo ceturtdaļu ar 12 punktu pārsvaru (58:46).

Ceturtajā ceturtdaļā jēkabpilieši pārsteidza pretiniekus ar īpaši agresīvu un neatlaidīgu spēli aizsardzībā, spēles pēdējās piecās minūtēs ļaujot pretiniekam gūt tikai 2 punktus. Šajā spēles nogrieznī BK „Jēkabpils” veica 14 punktu izrāvienu, kas pielika treknu punktu uzvarai. Spēles beigu rezultāts – 82:53.

Rezultatīvākie šajā spēlē: Trojs Bārnijs ar 15 gūtiem punktiem, Kamerons Kliffords Randls - 13, Pāvels Veselovs un Mārtiņš Kravčenko – 11 punkti.

„Mēs spēlējām agresīvāk, vairāk gribējām uzvarēt. Igauņu komanda neparādīja tādu pretestību, kā mēs gaidījām. Mēs nospēlējām agresīvi, un pretiniekiem praktiski nebija citu variantu spēles gaitā. Visu laiku mēģinājām izdarīt spiedienu, un beigās pretinieks salūza, ” uzvaru komentē BK „Jēkabpils” galvenais treneris Edgars Teteris.

BBL, 29. oktobrī

„Jēkabpils”- „Kalev” 82:53 (18:17, 20:12, 20:17, 24:7)

„Jēkabpils”: Bārnijs 15 (6ab), Randls 13, Kravčenko 11 (7ab), Veselovs 11, Sirsniņš 10 (6ab), Leja 8, Hlebovickis 7, Pozņaks 5 (9ab), Virsis 2 (5ab), Arnītis.

Šobrīd savā grupā BBL BK „Jēkabpils” pirmo vietu dala ar komandu no Latvijas – BK „Valmiera”. Abas komandas no trim spēlēm ir guvušas uzvaras divās.

Nākošā BK „Jēkabpils” BBL spēle notiks jau šosvētdien 3. novembrī plkst. 17.00 pret BK „Pyrinto”. Spēle norisināsies izbraukumā - Somijā, Tamperē.