2024.gada 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Papildlaikā jēkabpilieši piekāpjas BK „LiepājaTriobet

27. novembrī „Aldaris” Latvijas Basketbola līgas spēlē (LBL) BK „Jēkabpils” jau otro reizi šajā sezonā tikās ar BK „Liepāja/Triobet”. Jēkabpilieši, pēc astoņām gūtajām uzvarām pēc kārtas, šajā mājas spēlē piekāpās pretinieku komandai ar rezultātu 67:77.

Pirmajā spēles ceturtdaļā BK „Liepāja/Triobet”, pateicoties spēcīgajam uzbrukumam, izvirzījās vadībā un tā arī noslēdza pirmo spēles nogriezni. Otrās ceturtdaļas sestajā minūtē BK „Jēkabpils” izmantoja pretinieku pieļautās kļūdas un samazināja rezultāta starpību, iemetot desmit precīzus soda metienus pēc kārtas. Pirmais puslaiks noslēdzās par labu liepājniekiem (32:37).

Trešās ceturtdaļas sākumā BK „Jēkabpils” uz brīdi pārņēma spēles vadību un ceturtdaļas vidū jau atradās ar pieciem punktiem vadībā. „Lūšiem” liepājniekus salauzt neizdevās un turpmākā spēles gaita aizritēja līdzvērtīgi. Spēles beigu daļā komandas spēlēja ļoti spraigi un spēle ritēja punkts punktā. Pēdējā minūtē Trojs Bārniss guva divus punktus, tādējādi noslēdzot pamatlaiku ar neizšķirtu rezultātu - 62:62.

Spēles pagarinājumā BK „Jēkabpils” pievīla metienu precizitāte un neizteiksmīgā aizsardzība. Spēles beigu rezultāts - 67:77 liepājnieku labā

Kopumā šajā spēlē BK „Jēkabpils” daudz kļūdījās, veicot trīs punktu metienus. Precizitāte - 14,3% (3/21), pretiniekiem - 40% (6/15). Pārējos spēles komponentos komandas cīnījās līdzvērtīgi.

„Daudz kļūdījāmies un nebijām gatavi spēlēt pret pretiniekiem agresīvi aizsardzībā. Arī spēlētāju soliņš šobrīd ir krietni par īsu. Šodien BK „Liepāja/Triobet” uzvarēja pelnīti,” šo spēli īsi komentē BK „Jēkabpils” galvenais treneris Edgars Teteris.

LBL, 27. novembris

Jēkabpils - Liepāja/Triobet 67:77 (13:18, 19:19, 18:14, 12:11, 5:15)

Jēkabpils: Hlebovickis 15, Bārniss 15, Veselovs 14, Pozņaks 6, Kravčenko 3, Leja 2, Virsis.

Novembra noslēdzošā spēle BK „Jēkabpils” tiks aizvadīta mājās pret LBL 2013./2014. sezonas turnīra jaunpienācējiem - BK „Saldus”. Nāc un atbalsti savējos jau šo sestdien, 30. novembrī plkst. 18.00 Jēkabpils Sporta namā.

Basketbola klubu „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils pilsētas pašvaldība, „LDZ Cargo”, SIA „PMK”, SIA „Pata”, SIA „Mikor”, AS „LNK industries”.