2024.gada 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

BK „Jēkabpils” piekāpjas BK „Barons Kvartāls”

7. decembrī „Aldaris” Latvijas Basketbola līgā BK „Jēkabpils” jau otro reizi šajā sezonā tikās ar BK „Barons Kvartāls” un piedzīvoja sāpīgu zaudējumu izbraukumā ar rezultāta 60:68. Spēle norisinājās Mārupes sporta centrā.

Pirmā spēles ceturtdaļa noslēdzās par labu jēkabpiliešiem (13:12). Otrajā ceturtdaļā BK „Barons Kvartāls” pārņēma spēles vadību savos grožos. BK „Jēkabpils” veica daudz neprecīzus metienus, pietrūka agresivitātes uzbrukumā. Pirmais spēles puslaiks noslēdzās ar astoņpadsmit punktu starpību (24:42) BK „Barons Kvartāls” labā.

Otrā puslaika pirmās piecas minūtes aizritēja bez jauniem pavērsieniem spēlē, baronieši stabili atradās vadībā. Taču trešās ceturtdaļas vidū jēkabpilieši pārsteidza savus pretiniekus, manāmi uzlabojot rādītājus uzbrukumā, tādējādi izmainot turpmāko spēles gaitu. BK „Jēkabpils” pakāpeniski samazināja punktu starpību, ceturtās ceturtdaļas vidū starpībai samazinoties līdz pat četriem punktiem (54:58). Neskatoties uz jēkabpiliešu izrāvienu, spēle noslēdzās par labu BK „Barons Kvartāls” (60:68).

„Spēles pirmo puslaiku mēs aizvadījām negatavi, līdz galam nekoncentrējušies un domājām, ka kaut kas atnāks pats par sevi. Sportā tā nenotiek - ir jācīnās par katru punktu, katru centimetru! Mēs šodien tam nebijām gatavi. Motivācijas spēlē netrūka, pēdējā laikā vispār neesam trenējušies. Mēs sanākam kopā uz treniņu seši cilvēki, paspēlējam kaut kādas lietas un ejam no spēles uz spēli. Vairāki spēlētāji spēlē pa 35 minūtēm. Kaut kad tam pulverim bija jābeidzas - tas beidzās šodien. Protams, mēs nemeklējam nekādus attaisnojumus un ceram, ka līdz otrdienai izdosies mazliet pastrādāt, vismaz amerikāņi ieies atpakaļ kondīcijā un mēs būsim gatavi cīnīties,” aizvadīto spēli komentēja BK „Jēkabpils” galvenais treneris Edgars Teteris.

BK „Jēkabpils” līderi šajā spēlē: Mihals Hlebovickis – 15 punkti, Jānis Pozņaks - 10 punkti, 13 atlēkušās bumbas.

LBL, 7.decembrī

Jēkabpils – Barons Kvartāls 60:68 (13:12, 11:30, 20:9, 16:17)

Jēkabpils: Hlebovickis 15, Bārniss 12, Pozņaks 10, Randls 9, Kravčenko 6, Virsis 4, Sirsniņš 4, Leja, Arnītis.

Nākamā spēle tiks aizvadīta Baltijas Basketbola līgā (BBL) pret BK „Valmiera”. Spēle notiks otrdien, 10. decembrī, plkst. 18.30 Vidzemes Olimpiskajā centrā.