2024.gada 21. septembris

Mariss, Matīss, Modris

Jēkabpils futbolisti savā laukumā pārliecinoši uzvar Jelgavas komandu

Ir noritējusi kārtējā FK "Jēkabpils JSC" spēl, kurā ar rezultātu 3:1 uzvaru guva Jēkabpils komanda.

Spēle aizritēja ļoti saspringti, pirmais periods noslēdzās bez vārtu guvuma. Tikai otrajā periodā tika atklāts spēles rezultāts. To paveica Jēkabpils komandas spēlētājs Oļegs Peņkovskis. Sekoja viesu spēlētāju ātra atbilde, Artura Pugača izpildījumā. Spēles turpinājuma abas komandas aizvadīja vairākus bīstamus momentus, taču bez rezultātiem. Spēle kļuva arvien nervozāka, un tikai 80 spēles minūtē Jēkabpils spēlētāji guva vēl vienus vātus, kas arī praktiski izšķīra spēles gaitu. Pašā spēles izskaņā jēkabpilieši guva vēl vienus vārtus, kas bija jau tikai formalitāte, un tika nostiprināta Jēkabpils komandas uzvara.

Jēkabpils komandā vārtus guva Oļegs Peņkovskis, Intars Stūrāns un Aleksandrs Gospodarjovs, bet FK "Jelgava - 2 " labā - Arturs Pugačs.