2022.gada 19. augusts

Imanta, Melānija

Līdz sestdienas rītam vēl bieži sals un snigs, pēc tam atgriezīsies siltums

Līdz sestdienas rītam vēl bieži sals un snigs, pēc tam atgriezīsies siltums

Vēl līdz sestdienas rītam Latvijā bieži gaidāms sals un brīžiem snigs, bet pēc tam pakāpeniski atgriezīsies siltums, liecina prognozes.

Ceturtdienas naktī daudzviet valsts centrālajā daļā gaidāms lietus un slapjš sniegs, bet austrumos snigs - Vidzemē un Latgalē daudzviet veidosies dažu centimetru sniega kārtiņa. Nelieli nokrišņi turpināsies arī dienas gaitā. Neliels sals ceturtdien gan naktī, gan dienā saglabāsies valsts austrumos, citviet temperatūra +1..+5 grādi.

Auksta būs nakts uz piektdienu, kad debesis noskaidrosies, visā Latvijā būs sals līdz -5..-10 grādiem, vietām piekrastē nedaudz siltāks. Diena būs saulaina - temperatūra Vidzemē un Latgalē kādu grādu zem nulles, citviet - kādu grādu virs tās.

Sestdienas naktī daudzviet sniegs, valsts austrumos sniega kārta papildināsies par dažiem centimetriem, taču tas nebūs uz ilgu, jo no sestdienas temperatūra sāks pakāpeniski paaugstināties, pirmdien siltums būs aptvēris visu Latviju, temperatūra vietām Kurzemē un Zemgalē var sasniegt +8..+9 grādus.

Atstājiet komentāru