2022.gada 25. jūnijs

Maiga, Milija

Nedēļas nogalē sāksies vēsāka laika periods

Nedēļas nogalē sāksies vēsāka laika periods

Nedēļas nogalē laiks Latvijā kļūs vēsāks, liecina prognozes.

Vēl ceturtdien gaisa temperatūra visā valstī saglabāsies stabili virs nulles un būs no +2..+4 grādiem valsts austrumos līdz +5..+10 grādiem pārējā Latvijā. Nākamā nakts un dienas lielākā daļa paies bez lieliem nokrišņiem, bet naktī uz piektdienu Latviju šķērsos plaša nokrišņu zona, visā valstī līs, bet dienā debesis skaidrosies, bieži spīdēs saule un īslaicīgi nokrišņi gaidāmi tikai vietām, turklāt lietum pievienosies arī slapjš sniegs.

Piektdien būs iegriezies ziemeļrietumu vējš, pie mums ieplūdīs vēsāks gaiss un temperatūra dienā būs no 0..+3 grādiem Vidzemē un Latgalē, līdz +4..+7 grādiem Zemgalē un Kurzemē.
Brīvdienās nokrišņu būs maz, tikai vietām sīks lietus un slapjš sniegs, taču temperatūra tupinās pazemināties, naktīs valsts austrumos noslīdot dažus grādus zem nulles, bet dienās būs 0..+5 grādi. Ceļi daudzviet kļūs slideni.

Pašreizējās prognozes liecina, ka nākamnedēļ neliels sals Latvijas austrumos saglabāsies gan naktīs, gan dienās, bet citviet Latvijā temperatūra svārstīsies ap nulli.

Komentāri (0-1/1)

  • Veltiņa
    26.11.2020 23:34
    Vēsāks neder, der - sniegs un ziema

Atstājiet komentāru